Huawei покарала працівників-зрадників, які користуються iPhone

Huawei покарала працівників-зрадників, які користуються iPhone

Керівництво урізало зарплатню двом співробітникам, які поширили твіт на офіційному акаунті компанії з iPhone

Huawei покарала працівників-зрадників, які користуються iPhone
фото www.huawei.eu

Китайська Huawei знизила зарплатню двом своїм працівникам, з те, що вони опублікували твіт на офіційному акаунті компанії зі смартфону, виробництва Apple. Про це повідомляє Reuters.

Твіт було швидко видалено, але його скрін-шот швидко розійшовся мережею.

У внутрішній документах, до яких отримало доступ видання, зазначається, що «інцидент завдав шкоди бренду». Також мова йде про те, що винуватим є підрядник Huawei, маркетингова компанія Sapient. Її працівник через певні проблеми з VPN на стаціонарному комп’ютері, скористався «айфоном», щоб опублікувати твіт вчасно, опівночі.

Видання наголошує, що в Китаї Twitter, Facebook та інші закордонні інтернет-сервіси є забороненими, тому для доступу до них необхідно користуватись VPN.

У внутрішніх документах зазначається, що ця помилка вказала на порушення процедур в компанії та недогляд керівництва. Працівників, винних в інциденті понизили у посаді, а також їм було зменшено заробітну платню на 5 000 юанів ($727).

Huawei, яка у січні-вересні обігнала Apple та стала другим за обсягами виробником смартфонів, відмовилась коментувати ситуацію.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло