НКРЕКП перегляне ціни на електроенергію для технічних потреб багатоквартирних будинків

НКРЕКП перегляне ціни на електроенергію для технічних потреб багатоквартирних будинків

Комісія перегляне ціни на засіданні 11 січня 2019 року

НКРЕКП перегляне ціни на електроенергію для технічних потреб багатоквартирних будинків
Фото: pixabay

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), на першому засіданні 2019 року має намір врегулювати ціни на електроенергію, яка споживається на технічні цілі в багатоквартирних будинках і садових товариствах, передає БізнесЦензор.

Про це повідомила голова НКРЕКП Оксана Кривенко в Facebook.

«Проговорила з колегами та підписала порядок денний першого засідання НКРЕКП в 2019 році. Як і обіцяла, будемо розглядати питання врегулювання ціни на електроенергію, яка споживається на технічні цілі в багатоквартирних будинках та садових товариствах шляхом скасування постанови НКРЕКП від 21 грудня 2018 року № 2010», – написала Кривенко.

Проговорила з колегами та підписала порядок денний #першого засідання НКРЕКП в 2019 році. Як і обіцяла, будемо...

Опубликовано Оксаной Кривенко Пятница, 4 января 2019 г.

Вона додала, що в разі прийняття рішення на засіданні комісії 11 січня 2019 роки для зазначених цілей буде застосований тариф на рівні як для населення.

Нагадаємо: в Україні з 1 січня 2019 року почала працювати нова модель роздрібного ринку електроенергії.

Енергопостачальні компанії і розподільні компанії надішлють споживачам нові договори. Після підписання договорів з розподільними компаніями старі договори про користування електричною енергією (для населення) і поставки електроенергії будуть діяти тільки в частині заборгованості або переплати.

Як писав Mind, базова ставка приєднання 1 кВт потужності до електромереж для всіх операторів систем розподілу визначена на рівні 3 480 грн/кВт (без ПДВ).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті