Страйк в аеропортах Берліна порушить розклад рейсів

Страйк в аеропортах Берліна порушить розклад рейсів

Через страйк постраждають пасажири близько 80 ранкових рейсів

Страйк в аеропортах Берліна порушить розклад рейсів
Фото: Shutterstock

Робітники служб безпеки двох берлінських аеропортів Тегель і Шенефельд проведуть попереджувальний страйк у понеділок, 7 січня, від якого посраждають пасажири близько 80 ранкових рейсів, передає DW.

Профспілка Ver.di, що захищає інтереси працівників сфери обслуговування і держсектора, закликала їх припинити роботу з 5 до 8.45 ранку за місцевим часом (7 – 10.45 мск).

В результаті страйку можуть постраждати пасажири близько 80 рейсів, приблизно 60 з них заплановані в Тегеле, що залишилися 20 – в Шенефельді. Авіакомпанія Lufthansa оголосила про скасування 8 рейсів з Тегель – 4 з них у Франкфурт-на-Майні, інші – в Мюнхен.

Авіакомпанії EasyJet, Ryanair і російський «Аерофлот» також скасували частину рейсів, запланованих в Шенефельді. Адміністрація порушених страйком аеропортів рекомендує пасажирам, які мають намір вилетіти ранковими рейсами, заздалегідь отримати довідкову інформацію у відповідних авіакомпаніях.

Профспілка вимагає підвищити оплату праці співробітників служби безпеки до 20 євро на годину. Черговий раунд тарифних переговорів з Федеральної асоціацією компаній з авіаційної безпеки (BDLS) закінчився провалом.

Нагадаємо: у Франції восьмі вихідні поспіль протестують «жовтні жилети». Так, в акціях із застосуванням каміння, пляшок та газу взяло участь до 50 000 людей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло