Кількість укладених угод в «Біржовій електронній торговій системі» зменшилась на 88%

Кількість укладених угод в «Біржовій електронній торговій системі» зменшилась на 88%

Загалом у грудні минулого року на BETS було укладено шість угод купівлі-продажу природного газу

Кількість укладених угод в «Біржовій електронній торговій системі» зменшилась на 88%
Фото: Shutterstock

У грудні минулого року на «Біржовій електронній торговій системі» (BETS) було укладено шість угод купівлі-продажу природного газу. Порівняно з листопадом 2018 року кількість укладених угод зменшилась на 88%. Порівняно з груднем 2017 року падіння складає майже 93%. Про це повідомляє Skat-Trade.

«Торгівля природним газом на УЕБ протягом грудня 2018 року показала найнижчі результати з моменту відкриття даного сегмента біржі. Схожа ситуація була лише в січні 2017 року, коли торгівля газовим ресурсом відбулася вперше», – йдеться в повідомленні.

Так, найбільший обсяг газу було реалізовано на BETS держаному підприємству «Укрспирт». Угода на 1,111 млн куб. м була підписана за ціною 10 280,00 грн (з ПДВ), що на 280,00 грн більше за стартову ціну.

Разом з цим «Полтавська газонафтова компанія» за грудень 2018 року реалізувала 300 000 куб. м природного газу на суму 3,19 млн грн (з ПДВ). 

Загалом на BETS пропонували до продажу продукцію сім постачальників.

Кількість укладених угод на «Біржовій електронній торговій системі» зменшилась на 88%

Кількість проведених торгових сесій у секторі природного газу на УЕБ (BETS) протягом грудня 2018 року в розрізі їх організаторів та місяця ресурсу газу, шт. Фото Skat-Trade

Разом з цим у грудні 2018 року на майданчику ОТС був представлений природний газ на купівлю та на продаж, проте жодна з пропозицій не завершилася укладанням угоди.

Нагадаємо: у листопаді 2018 року УЕБ уклала з учасниками торгів 51 угоду на 80,8 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті