IT-компанію Luxoft з трьома офісами в Україні продали американцям за $2 млрд
Спецпроєкт
Трансформації бізнесу

IT-компанію Luxoft з трьома офісами в Україні продали американцям за $2 млрд

Компанія DXC Technology повідомила про поглинання IT-компанії Luxoft

IT-компанію Luxoft з трьома офісами в Україні продали американцям за $2 млрд
Фото: Luxoft (Facebook)

Компанія DXC Technology (США) 7 січня повідомила про поглинання IT-компанії Luxoft, яка має три офіси розробки в Україні. Про це пише «Дело» з посиланням на повідомлення компанії.

Вартість операції становитиме близько $2 млрд, і вона має бути закрита до червня 2019 року.

Купівля Luxoft дозволить DXC Technology прискорити зростання і масштабування, а також розширить доступ талановитим спеціалістам до цифрової індустрії.

«Luxoft і DXC Technology доповнюють один одного, а наше спільне бачення цифрової трансформації робить цю комбінацію відмінною для обох організацій, а також вигідною для наших клієнтів», – повідомив Майк Лорі, президент і CEO DXC Technology.

Викуп пройде при оцінці $59 за акцію, що в сумі складе близько $2 млрд. У офіційній заяві сказано, що всі кошти виплатять грошима.

Відомо, що Luxoft збереже свій бренд, але працюватиме як компанія, що входить у DXC Technology. Також збереже свою позицію чинний президент і CEO компанії Дмитро Лощинін, який звітуватиме Майку Лорі.

Luxoft заснована у 2000 році в Москві. Зараз головний офіс знаходиться у Швейцарії. Компанія має офіси розробки у трьох містах України (Києві, Дніпрі та Одесі). За даними DOU, в Україні в компанії працює майже 4000 співробітників із загальної кількості персоналу в 13 000 людей. Зараз компанія надає послуги для клієнтів у 22 країнах. Основні напрямки діяльності – автомобільна промисловість, фінансові послуги, охорона здоров'я, телекомунікації та інші сфери економіки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті