НАЗК внесло приписи Кубіву, Мартинюку й Омеляну

НАЗК внесло приписи Кубіву, Мартинюку й Омеляну

Приписи внесені через низки дій їх підлеглих

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) винесло приписи першому віце-прем'єр-міністру – міністру економічного розвитку та торгівлі Степану Кубіву, міністру інфраструктури Володимиру Омеляну та в.о. міністра аграрної політики і продовольства Максиму Мартинюку у зв'язку з діями їхніх підлеглих. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Так, припис Кубіву внесли стосовно директора ДП «Дніпро-ВДМ» Ігоря Ковтуненка, Омеляну –  стосовно директора казенного підприємства  «Морська пошуково-рятувальна служба» Віктора Сударева у зв'язку зі встановленням фактів непередання Ковтуненком і Сударевим корпоративних прав у товариствах з обмеженою відповідальністю в управління іншій особі протягом 30 днів з моменту призначення їх на зазначені посади, як цього вимагає законодавство.

Припис Мартинюку внесли стосовно голови Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту прав споживачів Володимира Лапи, який не прийняв рішення щодо врегулювання конфлікту інтересів у зв'язку з отриманням повідомлення про наявність потенційного конфлікту інтересів від начальника Головного управління Держспоживслужби Києва Олега Рубана.

Разом з цим припис було внесено начальнику головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Луганській області Михайлу Пшику про порушення його підлеглим Андрієм Велігошем вимог закону «Про запобігання корупції» під час роботи в складі комісії з питань медико-психологічної реабілітації особового складу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті