Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
На вістрі біохакінгу: в Україні вперше з'явилась можливість створювати індивідуальні препарати для кожного
Pekлama

На вістрі біохакінгу: в Україні вперше з'явилась можливість створювати індивідуальні препарати для кожного

Клініка SQLAB першою в Україні почала виготовляти персональні препарати для кожного клієнта, об'єднуючи різноманітні речовини без втрати їхньої ефективності

На вістрі біохакінгу: в Україні вперше з'явилась можливість створювати індивідуальні препарати для кожного

Вже перевірена часом світова практика compounding pharmacy стала доступною і в Україні. Першими таку послугу можуть отримати клієнти столичної клініки біохакінгу SQLAB. Технологія наступна: спеціально навчений сімейний лікар клініки обстежує показники вашого здоров'я та, якщо раптом вам потрібні будуть препарати, яких немає в аптеці, він створить унікальний рецепт, за яким для вас виготовлять персональний продукт. Процес займає не більше двох тижнів, а всі медикаменти виготовляє ліцензована компанія.

Першим цю послугу на собі випробував засновник SQLAB Святослав Ханенко. «Для мене важливо розуміти, що ми даємо клієнту, тому всі інновації я тестую, перш за все, на собі. Я вже отримав свій препарат, у якому в потрібній для мого організму кількості є аскорбінова кислота та вітамін C у поєднанні з гліцином. Ця суміш допоможе мені бути в тонусі у зимовий період і, звичайно, уникнути сезонних хвороб. І ось, наприклад, днями я відчував, що можу ось-ось захворіти, ми прокололи цей препарат, і вже наступного ранку я почувався бадьоро. Впевнений, що вірус не посилюватиметься», – розповідає Святослав Ханенко.

Головна перевага цієї технології – економія часу. Препарат, виготовлений спеціально для певної людини, дозволяє позбутися десятків ампул, коробочок і крапельниць і діє так, як необхідно саме вашому організму.

SQLAB першими в Україні надають таку послугу. Сама клініка спеціалізується на управлінні здоров'ям як основним ресурсом людини.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті