Загальна сума збитків від природних катастроф у 2018 році сягнула $160 млрд

Загальна сума збитків від природних катастроф у 2018 році сягнула $160 млрд

Найдорожчою природною катастрофою стали лісові пожежі в Каліфорнії – збитки сягнули $6,5 млрд

Загальна сума збитків від природних катастроф у 2018 році сягнула $160 млрд
Фото: Shutterstock

Перестрахувальний гігант з Німеччини Munich Re підготував звіт про глобальні втрати від природних катастроф у 2018 році, згідно з яким загальна сума збитків сягнула $160 млрд, передає УкрСтрахування.

Згідно із матеріалами звіту, половина цих втрат була застрахована ($80 млрд). Цей результат перевищив середній показник за останні 30 років (з урахуванням інфляції) на $41 млрд, але виявився нижчим за рекордний показник 2017 року у $140 млрд. У звіті зазначається, що загальні збитки 2018 року також було нижче за аналогічний показник 2017 року, коли загальний збиток від природних катастроф склав $350 млрд.

Згідно з Munich Re, стихійні лиха минулого року привели до загибелі 10 400 осіб, що значно менше, якщо порівнювати із середнім показником за 30 років (53 000 осіб). Як зазначається, тенденція до зниження кількості жертв свідчить про ефективність вжитих заходів щодо захисту людського життя.

Минулого року найдорожчою природною катастрофою стали лісові пожежі в Каліфорнії (США), які завдали збитків на суму $6,5 млрд. Автори звіту також назвали цунамі в Індонезії найбільшим лихом за кількістю людських жертв.

Раніше інша дослідницька компанія – постачальник ринкової інформації для страхової та перестрахової галузі Swiss Re Sigma оцінила попередній загальний обсяг збитків від природних і техногенних катастроф у минулому році на рівні $155 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті