Uklon планує вийти на ринок Африки

Uklon планує вийти на ринок Африки

Наразі розглядаються дві країни: Кенія та Нігерія

Uklon планує вийти на ринок Африки
Фото: pixabay.com

Цього року сервіс таксі Uklon планує вийти на ринок Африки. Про це повідомив операційний директор онлайн-застосунку таксі Uklon Сергій Смус в інтерв'ю delo.ua.

Вибір ринку Смус пояснив тим, що на ринку Африки вартість залучення клієнта дорівнює українській вартості, разом з цим, там великий рівень проникнення смартфонів (близько 75%).

Наразі розглядаються дві країни: Кенія та Нігерія. «Зараз ми впритул вивчаємо Найробі, столиця Кенії порівнянна з Києвом. Плюс там ті ж конкуренти – Uber і Taxify, і це теж один із критеріїв для нас. Ми можемо конкурувати з ними тут, чому б не поконкурувати там. Плюс вони вже розігріли ринок, люди користуються замовленням таксі через мобільні застосунки. У цілому багато в чому цей регіон можна порівняти з Україною», – повідомив він.

Разом з цим Смус пояснив, що для виходу на нові ринки Uklon також досліджував Польщу, Румунію, Білорусь і Молдову. В останніх двох маленький ринок.

Разом з цим, за словами Смуса, Європа більш консервативна. Там не часто користуються таксі, оскільки це дорого, до того ж там більше розвинена інфраструктура громадського транспорту. Так, в Амстердамі 10 км проїзду на таксі коштуватиме 30 євро.

«У нас є знайомі, які володіють службою таксі в Голландії, і там 200 замовлень на день вважається дуже хорошим показником. Для порівняння: є служби таксі в Україні, у яких по 10 000 замовлень на день», – розповідає він.

Ринок Азії, за словами Смуса, відпав через високу технологічність країн.

«Вони дуже швидко можуть взяти нашу модель, підлаштуватися, доопрацювати під себе і будуть робити це дуже швидко. Плюс там є гіганти, з якими навіть глобальним гравцям складно конкурувати. Наприклад, у Китаї місцевий гравець Didi поглинув Uber. У Малайзії, Індонезії теж є сильний місцевий гравець, який теж поглинув Uber. Аналогічна ситуація з Об'єднаними Арабськими Еміратами, Туреччиною», – розповідає Смус.

Ринок Латинської Америки, а саме Бразилію, Аргентину і Чилі, Uklon розглядатиме після запуску сервісу в Африці. 

Uklon – служба виклику авто за вимогою через інтернет. Створена у 2010 році українським програмістом Віталієм Дятленком. Одна з найперших і найпопулярніших служб онлайн-замовлення таксі та приватних авто в Україні.Станом на 2017 рік Uklon працює в Києві, Львові, Дніпрі, Одесі, Харкові, Івано-Франківську, Запоріжжі, Полтаві, Чернігові, Сумах, Житомирі та Тбілісі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло