«Ніхто нікого не нахилить»: Лукашенко прокоментував ідею об’єднання з Росією

«Ніхто нікого не нахилить»: Лукашенко прокоментував ідею об’єднання з Росією

За словами президента Білорусі, союз двох країн можливий лише на рівноправній основі

«Ніхто нікого не нахилить»: Лукашенко прокоментував ідею об’єднання з Росією
Олександр Лукашенко
фото president.gov.by

Президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав розмови про ймовірне злиття РФ та Білорусі «дурними та притягнутими за вуха». Про це він заявив під час наради щодо соціально-економічного розвитку країни у 2019 році, передає видання «БЕЛТА».

«Надто багато сьогодні йде розмов про об’єднання двох держав. Багато питань з’явилось у зв’язку з церквою в Україні, про автокефалію нашої церкви в Білорусі. Я називаю ці питання дуже дурними, притягнутими за вуха для обговорення в суспільстві», – підкреслив Лукашенко.

Також він наголосив, що ніякого злиття бути не може, та додав, що союз РФ та Білорусі може розвиватись лише на рівноправній основі.

«Нема рівноправної основи – нема союзу, – сказав він. – Усе має відбуватись на рівноправній основі, і на це має бути воля двох народів – Російської Федерації та Білорусі. Ми весь час, формуючи цей союз, повинні оглядатись на думку наших людей. Тому з багатьох причин ви самі розумієте, про об’єднання двох держав не йдеться».

Також він додав, що на це не може піти і сама Росія.

«Тому треба заспокоїтись і припинити ці розмови, що хтось когось нахилить або нахиляє. Тут ніхто нікого не нахилить», – наголосив Лукашенко.

Нагадаємо: днями видання Bloomberg повідомило, що для того, щоб Путіну зберегти свою пожиттєву владу, а не вийти на пенсію у 2024 році, йому необхідне «возз’єднання» з Білоруссю.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло