Ford і Jaguar Land Rover масово скорочують працівників у Європі

Ford і Jaguar Land Rover масово скорочують працівників у Європі

Jaguar звільнить 5000 співробітників, а Ford – ще більше

Ford і Jaguar Land Rover масово скорочують працівників у Європі
https://social.ford.com

Американський автовиробник Ford Motor повідомив про значні скорочення робочих місць по всій Європі у звʼязку з реорганізацією бізнесу, повідомляє Bloomberg з посиланням на Стівена Армстронга, главу європейського філіалу Ford.

Зазначається, що у Ford 54 тисячі співробітників працює в європейських країнах, переважно в Німеччині, Великобританії та Іспанії.

«Ford планує домогтися максимального зниження витрат на робочу силу шляхом добровільного звільнення співробітників в Європі», – йдеться в повідомленні компанії.

Крім цього, Ford має намір вийти з сегменту мінівенів, припинити виробництво автоматичних трансмісій на заводі у Бордо (південно-західна Франція), завершити перегляд свого бізнесу в Росії і об'єднати штаб-квартири британського підрозділу і фінансового бізнесу Ford Credit.

Компанія поставила собі за мету вийти на показник операційної рентабельності в розмірі 6% в Європі.

Раніше повідомлялося, що в 3-му кварталі 2018-го Ford отримав в регіоні збиток в розмірі $245 млн.

Також сьогодні стало відомо, що британський виробник автомобілів преміум-класу Jaguar Land Rover (JLR), який належить індійській Tata Motors, має намір скоротити близько 5 тися робочих місць на підприємствах у Великобританії.

Відповідні заходи, які зачеплять в основному адміністративний апарат і службу маркетингу, вживаються через падіння продажів і занепокоєння з приводу конкурентоздатності після виходу Британії з Євросоюзу.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло