Ринок криптовалют за кілька годин обвалився на $11 млрд

Ринок криптовалют за кілька годин обвалився на $11 млрд

Інвестори почали продавати свою крипту через можливу загрозу кібератак

Ринок криптовалют за кілька годин обвалився на $11 млрд
фото Shutterstock

Криптовалютний ринок у четвер 10 січня різко просів: лише за кілька годин його капіталізація впала більш ніж на $11 млрд, до $127 млрд і продовжує знижуватися.

Біткойн подешевшав на 5,7% до $3677 (зниження триває і далі). Вперше за тиждень ціна біткойна впала нижче $4000, втративши за 20 хвилин майже $300. Усього за добу він подешевшав на 8,81%, ринкова капіталізація біткойна складає $64,26 млрд.

Добове падіння XRP (Ripple) склало 10.52%. Ринкова капіталізація склала $13,46 млрд. Вартість одного токена XRP становить $0,33.

Ethereum втратив 12,3%, опустившись до $132,67. Решта альткойнів також різко знижуються.

Всі без винятку криптовалюти з першої п'ятірки падають. Загальна капіталізація ринку криптовалюта на даний момент досягла $ 122,25 млрд.

Аналітики не називають конкретних причин падіння ринку, однак відзначають, що воно збіглося з розпродажем на американському фондовому ринку.

Можливими причинами негативного настрою інвесторів могли стати недавні звістки про атаку 51% на мережу Ethereum Classic, якою супроводжувала реорганізація блоків і подвійні витрати. SlowMist, компанія з Китаю, що працює в сфері безпеки, стала першою з тих, хто повідомив користувачів про дивну активність, що мала місце в мережі в понеділок, заявивши, що її команда відстежує ситуацію. Незважаючи на те що факт «серйозної атаки реорганізації» в блокчейні Ethereum Classic, з тим, що це атака 51%, погодилися не всі.

У відповідь на загрозу атаки біржа Kraken оголосила про підвищення кількості підтверджень, необхідних для того, щоб внести депозит у Ethereum Classic. На біржі Bitfly вчинили аналогічно. У Poloniex заявили про «відключення» ETC-гаманців, й інформації щодо відновлення їх роботи немає.

За матеріалами vestifinance.ru

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло