Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
Абрамович збільшив удвічі фінансування свого клубу «Челсі»

Абрамович збільшив удвічі фінансування свого клубу «Челсі»

Клуб за підсумками минулого року збільшив свої прибутки в чотири рази

Абрамович збільшив удвічі фінансування свого клубу «Челсі»
Chelsea Official Site

За минулий фінансовий рік компанія Fordstam Ltd російського олігарха Романа Абрамовича виділила футбольному клубу «Челсі» в два рази більше коштів, ніж минулого року. Станом на кінець 2018 року клуб відзвітував про зростання прибутку в чотири рази, повідомляє РБК.

Фінансування ФК було збільшено вдвічі – до $88 млн, йдеться у звітності компанії за підсумками фінансового року, опублікованій на сайті британської реєстраційної палати.

«Клуб фінансується материнською компанією Fordstam Ltd, кінцевим власником якої є Роман Абрамович. Компанія збільшила фінансування до £ 69,1 млн», – йдеться в повідомленні. У 2017-2018 фінансовому році компанія виділяла «Челсі» £ 33,8 млн.

При цьому за підсумками сезону 2017/18 футбольний клуб оголосив про рекордний прибуток в $79 млн – це в чотири рази більше порівняно з показником попереднього року (близько $20 млн).

Доходи «Челсі» від трансляцій також виросли приблизно на чверть, до £ 204 млн (близько $260 млн).

«Ці результати гарантують, що клуб відповідає критеріям беззбитковості УЄФА відповідно до правил fair play в області фінансів (правило УЄФА, згідно з яким футбольні клуби не повинні витрачати більше, ніж вони заробляють – ред.)», – сказано в повідомленні на офіційному сайті клубу.

Нагадаємо, у 2018 році в ЗМІ з'явилася інформація про те, що російський мільярдер може продати футбольний клуб, причиною цього стало те, що олігарху не вдалося продовжити британську візу. В результаті Абрамович отримав громадянство Ізраїлю, яке дозволяє йому в'їжджати до Британії на строк до півроку без візи.

Інтерес до придбання клубу виявляв найбагатші бізнесмени Чехії – Петро Келлнер, Великобританії – Джим Реткліфф, а також один із засновників Microsoft – американець Пол Аллен.

Як повідомлялося, Абрамович відмовився продавати «Челсі» найбагатшій людині Великобританії.

Також ми писали, що Абрамовичу не дали дозвіл на проживання в Швейцарії – влада вирішила, що він становить небезпеку для країни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті