Американська Jabil Circuit будує в Україні другу чергу заводу зі збірки сучасної електроніки
Замовниками першого українського заводу є Cardo, Gilat, Nokia, Velux, Unify, Nespresso, Ceragon,Teletec, Adtran.

Американська компанія Jabil Circuit будує другу чергу заводу зі збірки сучасної електроніки під Ужгородом. Компанія знаходиться в трійці світових лідерів серед компаній по контрактне складання, передає Enigma.
«Одне із стратегічних завдань компанії – подвоїти виробничі потужності. Корпорація готова інвестувати в Україну, так як ми бачимо тут велике майбутнє. Тому нам потрібні люди і ми запрошуємо студентів на роботу в хорошу, технологічно розвинену компанію. Готові вчити, допомагати і робити все для того, щоб наша співпраця була взаємовигідною», – говорить генеральний директор ТОВ «Jabil Circuit Ukraine Limited» Сергій Карцев.
На новому заводі компанії планують працевлаштувати 1500 осіб.
На заводі компанії в селі Розівка під Ужгородом близько 3000 осіб, за роки роботи закарпатський завод випустив 110 мільйонів одиниць електроніки, серед них: 17,5 млн сучасних мобільних телефонів, більше 50 млн збірок для мобільних телефонів і накопичувачів і т.д. Замовниками українського заводу американської корпорації є Cardo, Gilat, Nokia, Velux, Unify, Nespresso, Ceragon,Teletec, Adtran та інші.
Працівники підприємства отримують «білу» зарплату, безплатне харчування і проїзд, медичну страховку, допомога при переїзді. Плюс онлайн курси та тренінги для підвищення кваліфікації. В роботі Jabil впроваджені сучасні методики оптимізації виробничого процесу (Lean Six Sigma, Kaizen, 5S system).
Контрактне виробництво – це комплекс послуг для замовника, пов'язаних з виробництвом електроніки. Повний цикл виробництва включає розробку проекту та проектування, комплектацію замовлення необхідними електронними компонентами, виготовлення та монтаж друкованих плат, підбір і випуск корпусів (на вимогу замовника), тестування готових виробів, упаковку продукції, доставка за місцем призначення.
Як зазначається, також на Закарпатті, поруч із заводом з виробництва електроніки Flex, сінгапурської корпорації Flextronics в Мукачево, будується друга черга заводу лиття пластмасових деталей для збирання електроніки.
Про те, що здивувало науковий світ у минулому році, читайте у матеріалі Mind «10 наукових історій 2018 року, що приголомшили світ».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].