Apple збирається випускати «розумний» одяг

Apple збирається випускати «розумний» одяг

Пронизаний електродротами одяг значно покращить взаємодію людини і айфона

Apple збирається випускати «розумний» одяг
https://appleinsider.com

Американська технокорпорація Apple в майбутньому може зайнятися виробництвом розумного одягу, синхронізованого з iPhone. За інформацією AppleInsider, в мережі вже помічено відповідний патент.

Згідно з патентною заявкою, компанія зареєструвала в США особливу тканину. Спеціальний матеріал пронизаний електродами і проводами і завдяки цьому може збирати дані. Наприклад, тканина може стежити за пульсом носія одягу, тиском, температурою, станом здоров'я.

Вся інформація буде відправлена на смартфон. Очікується, що одяг не тільки контролюватиме активність життєво важливих органів, а й покращить взаємодію користувача з продуктами Apple.

Використання електрично сумісних тканин вже використовується – в основному у вигляді рукавичок, які працюють з сенсорними екранами. Apple вважає, що концепція може піти набагато далі.

Наприклад, тканина може відтворювати звуки. Таким чином за допомогою одягу можна буде слухати музику, не підключаючи навушники.

Ще одна плюс на користь такого одягу – якщо користувач носить з собою одночасно кілька гаджетів, їх іноді доводиться з’єднувати разом. «Розумний» одяг дозволить це зробити без будь-яких дротів, і набагато практичніше за Bluetooth.

Нагадаємо, Apple повідомила, що випустить три нові моделі iPhone в 2019 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті