mind
SpaceX скоротить 600 своїх співробітників

SpaceX скоротить 600 своїх співробітників

Компанія має намір стати «більш компактною», щоб досягти успіху у своїй діяльності

SpaceX скоротить 600 своїх співробітників
фото twitter.com/SpaceX

Американська приватна аерокосмічна компанія прийняла рішення на 10% скоротити число своїх працівників від загальної кількості персоналу в 6 тисяч осіб. Про це повідомляє Los Angeles Times із посиланням на власні джерела.

«Щоб продовжити поставки для наших клієнтів та мати успіх в розробці міжпланетних космічних апаратів та глобального космічного інтернету, SpaceX повинна стати більш компактною компанією, – йдеться в заяві SpaceX. – Реалізація будь-якого з цих проектів, зробило б банкрутами інші організації. Це значить, що ми повинні попрощатись із деякими талановитими та працелюбними членами нашої команди».

Видання нагадало, що це не перше скорочення штату в SpaceX. Минулого літа компанія звільнила ряд топ-менеджерів через розходження у поглядах щодо темпів розробки та тестування супутникової програми Starlink.

Видання повідомляє, що SpaceX отримує більшу частину своїх коштів від запуску комерційних супутників та супутників національної безпеки, а також від двох контрактів з NASA – одного багатомільярдного контракту на доставку вантажів на МКС і другого на $2,6 млрд на розробку капсули. Яка могла б доставляти астронавтів на космічну станцію. Перший тестовий запуск цієї капсули, але поки що без людей, заплановано на лютий 2019 року.

Раніше цього місяця приватна компанія SpaceX заявила, що залучила близько $273 млн інвестицій. За даними Equidate, вартість компанії наразі оцінюється в $31 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті