Захворіло у світі
112,590,567
Померло у світі
2,498,273
Вилікувалось у світі
63,535,290
Захворіло в Україні
1,325,841
Померло в Україні
25,596
Вилікувалось в Україні
1,159,311
Іванка Трамп може стати главою Світового банку

Іванка Трамп може стати главою Світового банку

Окрім неї, Мінфін США також розглядає кандидатуру екс-посла США при ООН Ніккі Хейлі

Іванка Трамп може стати главою Світового банку
Іванка Трамп
фото twitter.com/IvankaTrump

Ім’я дочки президента США Дональда Трампа, Іванки Трамп, опинилось у списку кандидатів на посаду очільника Світового банку, які наразі розглядає Міністерство фінансів США. Про це повідомляє Business Insider із посиланням на FT.

Світовий банк із штаб-квартирою у Вашингтоні було засновано після Другої Світової війни для фінансування проектів економічного розвитку в країнах з економікою, що розвивається. Традиційно очільником організації ставав громадянин США. Цього року було анонсовано, що вибори будуть «відкритими і прозорими», що було розцінено, як рішення відв’язати вибір кандидата від його громадянства. Втім, видання підкреслює, що перевагу матиме кандидатура із США.

Рішення нинішнього глави банку Джима Йон Кіма достроково піти з посади, яке було озвучено 7 січня, стало несподіванкою для співробітників та залишило невизначеним майбутнє організації.

Відомо, що до списку ймовірних кандидатур входять також заступник міністра фінансів з міжнародних справі Девід Малпас, директор Агентства США з міжнародного розвитку Марк Грін та екс-посол США при ООН Ніккі Хейлі.

Зазначається, що на відміну від інших кандидатів, Іванка Трамп не має досвіду роботи в економіці міжнародної торгівлі, але вона займалась підприємництвом. До приходу в Білий дім вона працювала віце-президентом компанії Trump Organization та заснувала власну фірму з виробництва прикрас та взуття. З 29 березня 2017 року вона працює асистентом президента Трампа на безоплатній основі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті