Вибори президента: Гриценко подав документи до ЦВК і допустив об'єднання з Садовим і Вакарчуком

Вибори президента: Гриценко подав документи до ЦВК і допустив об'єднання з Садовим і Вакарчуком

Сьогодні близько 12:00 політик прийшов до Центрвиборчкому і передав усі необхідні документи для реєстрації кандидатом на виборах

Вибори президента: Гриценко подав документи до ЦВК і допустив об'єднання з Садовим і Вакарчуком
Фото: УНІАН

Лідер партії «Громадянська позиція», екс-міністр оборони України (у 2005-2007 роках) Анатолій Гриценко подав документи в Центральну виборчу комісію (ЦВК) для реєстрації кандидатом у президенти України, пише «Інтерфакс-Україна».

Близько 12:00 суботи політик прийшов до Центрвиборчкому і передав всі необхідні документи для реєстрації кандидатом на виборах.

Після цього, Гриценко провів брифінг для журналістів, повторивши основні тези своєї виборчої кампанії, і виступив перед своїми прихильниками, які прийшли підтримати його до будівлі ЦВК.

Гриценко заявив, що бачить можливості для подальшого об'єднання опозиційних політиків за умови, якщо інтереси країни будуть домінувати над особистими амбіціями. Зокрема, такі переговори проведені з Садовим і Вакарчуком.

«Ми вже формуємо таке об'єднання як платформа, і вона абсолютно відкрита для всіх тих, хто готовий поставити інтереси країни вище за свої особисті. І якщо це буде домінувати під час ухвалення рішень, то я переконаний, що рано чи пізно ми знайдемо переможний формат, сформуємо цілісну платформу і на президентські, і далі на парламентські вибори», – сказав він журналістам у суботу після подання документів у ЦВК.

Гриценко наголосив, що в процесі об'єднання вже досягнуто певних результатів, оскільки заради спільної перемоги вже відмовилися від своїх президентських амбіцій такі політики, як Єгор Фірсов, Віктор Чумак, Микола Катеринчук, Микола Томенко, Мустафа Найєм.

Раніше Mind писав, що документи у ЦВК подали вже 6 кандидатів у президенти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті