Мережа Novus відкрила новий склад під Києвом на 7000 кв. м

Мережа Novus відкрила новий склад під Києвом на 7000 кв. м

Складське приміщення розташоване в с. Софіївська Борщагівка під Києвом

Мережа Novus відкрила новий склад під Києвом на 7000 кв. м
Фото: УНІАН

ТОВ «Новус Україна» (Київ), керуюча компанія мережі гіпер- і супермаркетів Novus і магазинів формату «біля будинку» Novus Експрес» в Україні, в кінці 2018 року відкрила логістичний центр класу «А» площею 7000 кв.м в с. Софіївська Борщагівка під Києвом, пише Інтерфакс-Україна.

Як повідомила прес-служба ритейлера, новий склад дозволить збільшити централізацію поставок в магазини мережі, а також збільшити вантажообіг власної логістики на 30%. Об'єкт буде обслуговувати магазини Novus в Київському регіоні, а також оптових покупців. Доставку товарів зі складу до магазинів мережі буде здійснювати підрядник.

Згідно з даними сайту Novus, на 14 січня 2018 року мережа в Україні нараховувала 43 магазини. Більшість об'єктів діє в Києві та Київській області – 34 торгові точки. У 2018 року ритейлер відкрив п'ять нових магазинів: чотири в Києві, один – в Ірпені.

«Щоб вчасно забезпечувати мережу товарами і якісно обслуговувати наших клієнтів і постачальників, ми збільшуємо централізацію логістики і на додаток до існуючого складу площею 10 000 тис. кв. м. відкриваємо новий логістичний центр. На даному етапі розвитку мережі ці два об'єкти загальною площею 17 000 кв. м. зможуть повністю забезпечувати наші складські потреби», – розповів директор департаменту поставок Novus Вітаутас Ільгевічюс.

За його словами, новий склад, в основному, будуть використовувати для сухих бакалійних продуктів.

Раніше Mind писав, що ЄБРР надає «Новус Україна» $25 млн кредиту на розширення мережі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті