Денісова повідомила, що її російська колега скасувала їхню заплановану зустріч смс-кою

Денісова повідомила, що її російська колега скасувала їхню заплановану зустріч смс-кою

Москалькова послалась на «термінове відрядження»

Денісова повідомила, що її російська колега скасувала їхню заплановану зустріч смс-кою
Людмила Денісова
фото facebook.com/denisovaombudsman

Уповноважена з прав людини РФ Тетяна Москалькова скасувала зустріч з українським омбудсменом Людмилою Денісовою, яка мала відбутись сьогодні, 14 січня, пославшись на «термінове відрядження». Про це Денісова повідомила у Facebook.

«Омбудсмен РФ повідомила мені в смс-повідомленні, що вона вимушена виїхати у термінове позапланове відрядження та повернеться пізно ввечері. А завтра Тетяна Москалькова відлітає в Узбекистан», – зазначила вона.

На думку Денісової, таким чином її колега продемонструвала що усі «попередні домовленості щодо конфіденційного обговорення важливих для нас питань не мають для Уповноваженого РФ ніякої ваги».

В інтерв’ю видання «Крим.Реалії» вона також додала, що зустріч була узгодженою і спланованою заздалегідь.

«Я думаю, що оскільки … суд (над полоненими українськими моряками – ред.) проходитиме в закритому режимі, Росії є що приховувати. А оскільки їм є що приховувати – я ж буду задавати незручні питання, в тому числі і Москальковій. Вона на незручні питання відповісти не зможе, очевидно, саме тому було скасовано зустріч», – сказала Денісова.

Нагадаємо: сьогодні стало відомо що ФСБ РФ просить Лефортовський суд Москви зробити закритим засідання із продовження арешту українським морякам, захопленим поблизу Керченської протоки. В Москву прибула український омбудсмен Людмила Денісова, яка разом з рідними військових намагатиметься потрапити на засідання, заплановане на 15 січня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті