В Японії стартували продажі приватної міні-субмарини вартістю $1,5 млн
Для управління підводним човном використовують джойстик - як в ігровій приставці

Японська компанія AOI Marine почала продаж двомісної міні-субмарини Japang. Субмарину може купити будь-який бажаючий за $1,5 млн. Про це пише ЦТС із посиланням на Популярну механіку.
Довжина субмарини Japang становить 4,87 м, вага – 4,2 т. Вона може занурюватися на глибину до 80 метрів.
Корпус мініатюрного підводного човна виготовлений із акрилу і сталі, процес посадки-висадки здійснюється через відкидний скляний дах «кабіни», а заряду літій-іонних батарей вистачає на чотири години підводного плавання. За допомогою двох електромоторів сукупною потужністю 13,5 к.с. під водою Japang може розвивати швидкість до 13 км на годину.
Для управління підводним човном використовують джойстик – як в ігровій приставці, а вся інформація про функціонування систем субмарини виводиться на планшет на центральній панелі.
Фірма-виробник підкреслює, що при виготовленні Japang використані тільки японські комплектуючі та матеріали, а випуском займається японська суднобудівна компанія TST, відома як виробник контейнеровозів, танкерів і суховантажів.
Спочатку Japang продаватимуть тільки в Японії, але в майбутньому японці розраховують і на зарубіжних клієнтів.
Раніше Mind публікував матеріал – Виставка електроніки CES 2019 у Лас-Вегасі: iTunes для телевізорів Samsung, літаючі автомобілі та роботи всіх мастей.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].