Виставка електроніки CES 2019 у Лас-Вегасі: iTunes для телевізорів Samsung, літаючі автомобілі та роботи всіх мастей

Виставка електроніки CES 2019 у Лас-Вегасі: iTunes для телевізорів Samsung, літаючі автомобілі та роботи всіх мастей

Центр технологічних інновацій світу зосередився цими днями в американському Лас-Вегасі, де лідери ринку і численні стартапи представили свої найновіші розробки

Виставка електроніки CES 2019 у Лас-Вегасі: iTunes для телевізорів Samsung, літаючі автомобілі та роботи всіх мастей
Фото: Consumer Electronics Show - 2019 (Facebook)

У Лас-Вегасі триває традиційне січневе шоу Consumer Electronics Show (CES) – найбільша у світі виставка технологій. Тут зібралася вся електронна промисловість, окрім Apple, яка зазвичай ігнорує всі технічні виставки та конференції, за винятком власних. Однак цього року Apple представила на виставці свої новинки через партнерів.

Штучний інтелект, п'яте покоління мобільного зв'язку 5G та інтернет речей – головні теми виставки CES 2019, пише видання Electrovesti.

Першою, за півтора дня до офіційного відкриття виставки, свої нові пристрої в Лас-Вегасі показала Samsung. Вона представила величезний, розміром зі стіну невеликої кімнати, 219-дюймовий Micro LED-телевізор The Wall, «звичайний» 75-дюймовий Micro LED-телевізор, телевізори QLED c роздільною здатністю 8K і досить екзотичні та дивні експериментальні розробки.

Як відомо, комерційного контенту в роздільній здатності 8К поки просто немає, тому Samsung довелося розробити процесор Quantum Processor 8K із підтримкою штучного інтелекту. Саме завдяки цьому процесору проводиться так званий апскейлінг – підвищення роздільної здатності стандартного Full HD відео до 8 або до 4K, залежно від діагоналі екрану. Інші виробники, зокрема Sony і LG, представили схожі технології з поправкою на власні продукти. Проте всі пристрої тепер будуть пов'язані в єдину екосистему з підтримкою штучного інтелекту і 5G.

Іншим трендом CES стала ще одна річ, яка тісно пов'язана з Apple. Справа в тому, що всі нові телевізори тепер підтримують Air Play 2, тому користувачі iOS зможуть відтворювати потокову музику та відео з iPhone і iPad, віддзеркалювати свої екрани на телевізори та використовувати свої пристрої як пульт дистанційного керування.

Компанія Samsung пішла ще далі і заявила, що її нові телевізори тепер підтримують iTunes. Тобто їх власники можуть купувати і відтворювати фільми, телепередачі та музику безпосередньо від Apple. Крім того, телевізори LG і Vizio підтримуватимуть HomeKit, тому користувачі iPhone можуть керувати пристроями через додаток Home або навіть з Siri.

Також на виставці представлені телевізори, що пересуваються по стінах. Це Micro LED телевізори, які складаються з блоків і рухаються по спеціальній стіні, утворюючи екрани в різних поєднаннях – від одного до декількох штук. На цих панелях можна відображати відео-контент, показувати декоративне інтер'єрне зображення, використовувати їх як монітори, телевізори або елементи освітлення.

В CES беруть участь не тільки гіганти електронної індустрії, а й безліч невеликих стартапів. Окрім продуктів багатомільйонної розробки, вони показують дотепні та просто неймовірно чудові пристрої. Так, наприклад, шалений інтерес у глядачів викликала домашня пивоварня – девайс, який нагадує суміш кухонного комбайна і кавомашини, вміє готувати пиво. Достатньо налити води, насипати інгредієнти, натиснути на кнопку і почекати два тижні, коли напій буде готовий.

З інших цікавих новинок – відро для сміття, яке відкриває кришку по голосовій команді, робот, який вміє випікати, зберігати і навіть продавати хліб, дерев'яна дошка з сенсорним управлінням і підтримкою голосового помічника, яка дозволяє користувачам дивитися новини і погоду, відправляти і отримувати повідомлення, показуючи текст і просту графіку на дерев'яній поверхні. Крім того, на CES 2019 показали «розумний» бюстгальтер, який по суті є приладом для вимірювання показників тіла, підключеним по Bluetooth до смартфону з відповідним додатком.

Відзначимо, що на виставці CES 2019 крім стендів всесвітньо відомих брендів також присутній український павільйон – Ukraine Tech Pavilion. Україна вже третій рік поспіль бере участь у виставці. Учасники українського павільйону – 8 вітчизняних стартапів, які були обрані українськими та міжнародними експертами та інвесторами. Ці стартапи представляють різні ідеї і розробки від модульного освітлення фотостудій до харчового 3D принтера.

Раніше Mind писав, що LG представила домашню машину для пивоваріння HomeBrew (ВІДЕО).

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло