Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
Генеральним директором ПрАТ «Фармацевтична компанія «Дарниця» призначили Андрія Обрізана

Генеральним директором ПрАТ «Фармацевтична компанія «Дарниця» призначили Андрія Обрізана

Раніше Обрізан очолював проект інноваційної компанії зі штаб-квартирою в Цюріху, яка розробляє IT-продукти в галузі охорони здоров'я, а також комунікацій і безпеки

Генеральним директором ПрАТ «Фармацевтична компанія «Дарниця» призначили Андрія Обрізана
Андрій Обрізан
Фото: пресслужба «Фармацевтична компанія «Дарниця»

Генеральним директором ПрАТ «Фармацевтична компанія «Дарниця» призначили Андрія Обрізана. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Мета – вивести «Дарницю» на рівень провідних міжнародних фармвиробників. Своїми основними завданнями я бачу зміцнення лідерства на внутрішньому ринку, налагодження партнерських зв'язків з провідними міжнародними виробниками, доповнення продуктового портфеля сучасними, ефективними, але в той же час доступними лікарськими засобами», – зазначив Андрій Обрізан.

Раніше Обрізан очолював проєкт інноваційної компанії зі штаб-квартирою в Цюріху (Швейцарія), яка розробляє IT-продукти в галузі охорони здоров'я, а також комунікацій і безпеки.

Андрій Обрізан працював в провідних українських і міжнародних фармацевтичних компаніях, серед яких: Корпорація Артеріум, Біофарма, TEVA/PGT Healthcare, Richter Gedeon. Його ключовими досягненнями в цих компаніях були: розробка і реалізація бізнес-планів та стратегій; підбір, навчання та мотивація команд, реорганізація відповідно до сучасних стандартів бізнесу; підвищення прибутковості; запуск нових брендів; реалізація проєктів соціальної відповідальності.

Він має ступінь магістра медицини і ступінь магістра економіки, а також пройшов курс підприємництва та інновацій в Haas School of Business, одному з бізнес-коледжів в складі University of California, Berkeley. Також він має дев'ятирічний досвід роботи в практичній медицині, зокрема – лікарем-анестезіологом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті