Facebook посилить контроль за розміщенням політичної реклами в Україні

Facebook посилить контроль за розміщенням політичної реклами в Україні

Соціальна мережа здійснить аналогічні кроки в усіх країнах, в яких цього року відбуватимуться вибори

Facebook посилить контроль за розміщенням політичної реклами в Україні
фото pixabay.com

Facebook змінює правила розміщення політичної реклами на своїй платформі в країнах,в яких в 2019 році проходитимуть вибори, зокрема, в Україні, Індії, Нігерії та низці країн ЄС. Про це повідомляє Reuters .

Будучи найбільшим соціальним медіа-сервісом майже у кожній великій країні, Facebook з 2016 року став для політиків та їх супротивників засобом для поширення пропаганди та фейкових новин.

Покупка реклами на Facebook може значно розширити аудиторію для таких матеріалів, але в той же час деякі особи використовують соціальну мережу задля втручання у виборчий процес.

Починаючи з 16 січня в Нігерії, лише рекламодавці, що знаходяться в межах країни, зможуть купувати та демонструвати передвиборчу рекламу. Така ж політика почне діяти в Україні в лютому. Президентські вибори в Нігерії відбудуться 16 лютого, а в Україні – 31 березня.

«Ми вчимося в кожній країні, – сказав Роб Лезерн, директор з управління продуктами компанії. – Ми знаємо, що не станемо досконалими, але наша мета – це постійне вдосконалення».

В Індії та країнах ЄС, Facebook зберігатиме політичну рекламу у спеціальній «бібліотеці» протягом семи років, що може стати ключовим заходом у боротьбі із втручання у вибори.  Раніше аналогічна методика використовувалась в США та Британії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло