Німецький бізнес попередив про наслідки «жорсткого» Brexit

Німецький бізнес попередив про наслідки «жорсткого» Brexit

Промисловці наголошують, що під загрозою опиняться робочі місця, як в Британії, так і в ФРН

Німецький бізнес попередив про наслідки «жорсткого» Brexit
фото pixabay.com

Представники промислових об'єднань Німеччини вважають, що провал голосування в британському парламенті за угоду щодо Brexit загрожує негативними наслідками і для німецьких компаній. Про це повідомляє DW.

«Підприємства по обидва боки Ла-Маншу залишаються в підвішеному стані. Хаотичний Brexit стає небезпечно близьким», – заявив гендиректор Федерального об'єднання німецької промисловості (BDI) Йоахім Ланг.

За його оцінкою, економіці Великобританії загрожує рецесія, яка не пройде непоміченою і для Німеччини.

«Будь-яка невизначеність загрожує сотням тисяч робочих місць в Німеччині і, перш за все, у Великій Британії», – підкреслив Ланг.

Для німецького бізнесу питання виходу Британії з ЄС та яким саме він буде є доволі чутливим з огляду на те, що Лондон – п'ятий по важливості торговий партнер Берліна. У випадку нерегульованого Brexit, виникне необхідність «щорічно додатково оформляти мільйони митних декларацій і платити мільярди євро мит», попередив президент Федерального об'єднання торгово-промислових палат Німеччини (DIHK) Ерік Швайцер.

Про негативні наслідки «жорсткого» Brexit говорять і  в Об'єднанні німецької автомобільної промисловості (VDA), зокрема на кону опиняться робочі місця в автоіндустрії як в Британії, так і в ФРН.

Нагадаємо: напередодні ввечері британський парламент відхилив угоду про Brexit, яка попередньо була узгоджена прем’єр-міністром Терезою Мей з ЄС.

Як повідомлялось, президент Франції Еммануель Макрон заявив, що від нерегульованого Brexit, в першу чергу, постраждає сама Великобританія та розповів своє бачення трьох ймовірних подальших варіантів для Сполученого Королівства.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло