Багаті європейці тікають з Британії у зв’язку із Brexit – Bloomberg
Частіше за все вони обирають Париж, Брюссель, Женеву та Цюріх

З огляду на те, що крайній термін дії Brexit складає 75 днів та зростає ймовірність виходу країни з ЄС без угоди, багаті європейці покидають Великобританію, шукаючи «більш стабільні» нові місця для проживання. Про це повідомляє Bloomberg.
Ентоні Уорд Томас, засновник однойменної фірми, що спеціалізується на переселенні за кордон, в 2018 році зіштовхнувся із 296 переїздами з Великобританії, що на 82% більше, ніж рокам раніше. За його словами, ті, хто тікають з Британії, частіше всього обирають Париж, Брюссель. Женеву та Цюріх. Клієнтами Томаса є зазвичай заможні люди із статками не менше 5 млн фунтів ($6,4 млн) і є, в основному, громадянами ЄС, які прагнуть знайти собі для нового місця проживання країну із «більш стабільною» політичною системою.
«Люди покидають корабель, бо він сам себе топить», – наголосив він.
Збільшення кількості охочих виїхати з Британії може прискоритись після того, як британський парламент відхилив угоду Мей про Brexit. За словами Уорда, коли не видно кінця-краю історії, люди можуть бути вимушені приймати рішення, що кардинально змінять їхнє життя.
В інших фірмах, які спеціалізуються на переїздах за кордон, відзначають,що в середньому у ІІ півріччі 2018 року кількість запитів на виїзд з Британії збільшилась на 50%.
Зазначається, що в країні поки не спостерігається різкого збільшення числа корпоративних переміщень,хоча багато компаній переконані, що «жорсткий Brexit» матиме катастрофічні наслідки для їх операцій в Об’єднаному Королівстві.
Видання зазначає, що останні офіційні дані все ще показують чистий приток мігрантів в Британію з ЄС, хоча розрив скоротився до мінімального за останні 6 років.
Brexit також називають причиню спаду цін на нерухомість у Лондоні. З іншої сторони, це може змусити частину громадян не покидати свої домівки та не виставляти їх на продаж за низькою ціною або мізерними шансами їх продати протягом найближчих 10 років.
Нагадаємо: днями британський парламент відхилив угоду уряду Мей про Brexit.
Після провального голосування, глава опозиційної партії Джеремі Корбін виступив з ініціативою висунути прем'єр-міністру країни вотум недовіри. Однак Терезі Мей все ж вдалось утриматись на своїй посаді і з перевагою у 19 голосів отримувати вотум довіри.
Більше про історичну поразку Терези Мей і про те, як це вплине на майбутнє Британії і Євросоюзу – в матеріалі Mind «Провал плану Brexit. Що чекає Британію та Терезу Мей».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].