Захворіло у світі
5,763,122
Померло у світі
358,235
Вилікувалось у світі
2,389,735
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
Авіаперевізник SkyUp оприлюднив правила перевезення ручної поклажі і багажу

Авіаперевізник SkyUp оприлюднив правила перевезення ручної поклажі і багажу

Лоукост дозволяє брати на борт 7 кг ручної поклажі і додаткову дамську або чоловічу сумки

Авіаперевізник SkyUp оприлюднив правила перевезення ручної поклажі і багажу
Фото: Shutterstock

Український лоукост SkyUp оприлюднив детальні правила перевезення ручної поклажі і багажу на своїх рейсах, передає avianews із посиланням на інформацію авіаперевізника.

Вони передбачають, що пасажири можуть брати на борт безкоштовно один предмет ручної поклажі, вага якого не перевищує 7 кг, а габарити за сумою трьох вимірів – 115 см.

У разі, якщо ці норми перевищені, наднормативна ручна поклажа перевозиться в якості багажу, за що пасажирам необхідно буде заплатити спеціальний збір.

На додаток до основного предмету на борт можна взяти дамську або чоловічу сумки, папку для паперів, пальто або плащ, парасольку або тростину, книгу або журнал, дитяче харчування, дитячий дорожню люльку або коляску. Загальна вага додаткових предметів не повинен перевищувати 7 кг.

У разі, якщо квиток включає перевезення багажу, пасажир може взяти з собою одну валізу вагою до 23 кг і габаритами до 158 см за сумою трьох вимірів. Норма багажу для дітей до 2 років становить 10 кг.

Якщо пасажир захоче здати в багаж додатковий валізу, він повинен заплатити збір 25 євро при перевезенні сумки до 23 кг і 40 євро, якщо валізу важить від 23 до 32 кг.

Нагадаємо, що наприкінці грудня 2018 року, Державна авіаційна служба України погодила українській авіакомпанії SkyUp отримання прав на регулярні рейси за рядом маршрутів у Чорногорію, Чехію та Ізраїль.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті