Netflix заробив $15,8 млрд у 2018 році – це менше, ніж очікували інвестори

Netflix заробив $15,8 млрд у 2018 році – це менше, ніж очікували інвестори

Однак завдяки успішним новим фільмам і серіалам акції компанії ростуть

Netflix заробив $15,8 млрд у 2018 році – це менше, ніж очікували інвестори
фото HiFi Public

Американський стрімінговий сервіс Netflix, постачальник фільмів і серіалів «на вимогу», 17 січня випустив фінансову звітність за четвертий квартал і весь минулий рік.

Зі звітності випливає, що за останній квартал виручка виросла на 27%, до $4,19 млрд, тоді як аналітики очікували $4,21 млрд. Чистий прибуток сервісу впав на 28%, до $134 млн. Результати четвертого кварталу розчарували інвесторів, тому акції Netflix знизилися в четвер на 4%.

За рік виручка сервісу зросла на 35% до $15,8 млрд, а чистий прибуток збільшився більш ніж удвічі – до $1,2 млрд.

Netflix також повідомив про те, що на І квартал цього року прогнозує зростання виручки на 21%, що менше, ніж було у сервісу раніше: $4,49 млрд, при тому, що експерти раніше прогнозували $4,61 млрд. Netflix очікує, що чистий прибуток складе $253, що значно нижче очікуваних аналітиками $371 млн.

При цьому кількість платних підписників Netflix зросла – 8,8 млн осіб, цей результат виявився кращим за очікування експертів і самої компанії.

Найбільше зросла кількість підписників за межами США – на 7,3 млн чоловік, тобто на 42%, в США їх кількість зросла на 2%.

Незважаючи на певне розчарування інвесторів від звітності, акції Netflix з кінця грудня загалом зросли більш ніж на 50% на тлі випуску успішних власних фільмів і серіалів, в тому числі фільму «Пташиний короб».

Цього тижня сервіс відчутно підвищив ціни на підписку – на 13-18%, однак воно торкнулося тільки американських і латиноамериканських підписників.

За матеріалами Коммерсант

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло