Суд заборонив кабельному провайдеру «Ланет» вимикати трансляцію телеканалу NewsOne

Суд заборонив кабельному провайдеру «Ланет» вимикати трансляцію телеканалу NewsOne

«Ланет» припинив трансляцію NewsOne через завершення контракту з телеканалом

Суд заборонив кабельному провайдеру «Ланет» вимикати трансляцію телеканалу NewsOne
Фото: pixabay

Господарський суд Києва заборонив кабельному провайдеру «Ланет» (Київ) припиняти трансляцію сигналу ТОВ «Новости 24 часа» (телеканал NewsOne) і обмежувати доступ абонентів до телеканалу на території Києва, Івано-Франківська, Івано-Франківська і Калуша, а також сіл Угринів, Бондарєв (Івано-Франківська обл.) і Білогородка (Київська обл.), передає Інтерфакс-Україна.

Про це йдеться у постанові суду, оприлюдненій телеканалом на сайті.

«Суд задовольнив наш позов і ухвалив рішення про відновлення телеканалу NewsOne у провайдера «Ланет». ... ми чекаємо, що ви виконаєте рішення суду», – цитується в повідомленні генеральний продюсер і ведучий телеканалу NewsOne Василь Голованов.

У повідомленні телеканалу NewsOne відзначається, що договір між «Ланет» і ТОВ «Новости 24 часа» закінчується тільки 31 грудня 2019 року. До цього часу «провайдер не має права без офіційно оформленого угоди абонента вносити зміни до характеристик програмної послуги».

«Про відповідне порушення NewsOne повідомив Нацраду з телерадіомовлення з проханням перевірити компанію «Ланет» на предмет дотримання українського законодавства та застосувати до неї санкції», – підкреслюють в NewsOne.

«Ланет» припинив трансляцію телеканалу NewsOne в кабельних пакетах і онлайн-телебаченні з 1 січня 2019 року, обґрунтувавши відключення завершенням контракту.

Нагадаємо: на початку минулого року українські телеканали  112, Прямий, Сонце, NewsOne, XSport, Еспресо, EU:Music, ATR створили Українську телевійзійну асоціацію (УТА).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті