Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Аеропорт Бориспіль продовжує оновлюватись: навесні почнуть будувати готель

Аеропорт Бориспіль продовжує оновлюватись: навесні почнуть будувати готель

Перспективний план передбачає зведення 4 готелів у аеропорту на 200 номерів

Аеропорт Бориспіль продовжує оновлюватись: навесні почнуть будувати готель
Фото Facebook/Бориспіль

Готель у міжнародному аеропорту Бориспіль почнуть будувати вже цієї весни, а всього в аеропорту можуть бути побудовані чотири готелі.

Про це в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна заявив генеральний директора аеропорту Бориспіль Павло Рябікін.

«На сьогоднішній день ми видали технічні умови на підключення до мереж для двох об'єктів, які позиціонуються як готелі. Їх будують приватні інвестори. Ще дві компанії цікавляться. Тому ми маємо в полі зору чотири потенційних готелі. При цьому на одному з них будівельні роботи почнуться вже навесні цього року», – заявив він.

За словами гендиректора аеропорту, якщо будівельні компанії успішно реалізують свої плани, в аеропорту може з'явитися близько 200 номерів, що дозволить охопити базовий попит.

Рябікін також зазначив, що не чув «ніяких гучних імен з точки зору операторів готельного бізнесу», проте пов'язує це з тим, що самі оператори не будують житловий фонд, а беруть в управління.

Аеропорт Бориспіль очікує 14% зростання пасажиропотоку в 2019 році. У той же час, за останні 4 роки аеропорт наростив пасажиропотік на 83%.

Міжнародний аеропорт Бориспіль є найбільшим в Україні із загальною займаною площею близько 1000 га. Має 2 злітно-посадочні смуги: одну – довжиною 4000 м, шириною 60 м, другу – довжиною 3500 м, шириною 63 м. На його території розташовані чотири пасажирські термінали і поштово-вантажний комплекс.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті