Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
На «Антитіла» подали до суду і хочуть відсудити в гурту 1 млн грн

На «Антитіла» подали до суду і хочуть відсудити в гурту 1 млн грн

На думку музикантів, шахраї хочуть створити прецедент, щоб потім таким же шляхом відсуджувати гроші і в інших

На «Антитіла» подали до суду і хочуть відсудити в гурту 1 млн грн
Facebook Antytila / Антитіла

На український гурт «Антитіла» подали позов до суду через використання музикантами певних тональностей і темпу у своїх піснях. Позивач – Сергій Лапковський – хоче відсудити в гурту 1 018 692,64 грн. Про це «Антитіла» повідомили на своїй сторінці в Facebook.

За словами музикантів, вони вважають цей позов шахрайством. Правоохоронні органи за їх зверненням порушили кримінальну справу проти позивача.

«Користуючись недосконалістю законодавчої бази, яка регулює роботу органів дозвільної системи нашої країни з питань отримання авторських прав та патентів, група шахраїв спромоглася отримати патент на те, що існувало у музичному світі вже багато століть. Ідеться про заборону використання музикантами певних тональностей і темпу у своїх піснях», – розповіли музиканти.

«Це буде перша подібна судова справа у світі, що побудована на виданому державними органами патенті не на винахід, а на теорію, яка не підкріплена доказами», – йдеться в повідомленні гурту.

На Антитіла подали до суду за використання нот і тональності у піснях Абсурдний позов віщує стати резонансним. Поки...

Опубліковано Antytila / Антитіла Субота, 19 січня 2019 р.

Вони вважають, що основна ціль Лапковського – створити прецедент, що допоможе і надалі збагачуватися на українських музикантах.

«Антитілам пропонували заплатити певну суму і позовна претензія була б відізвана. Але ми не пішли на це, бо для нас це принципові речі. Це щось схоже на те, що тобі забороняють використовувати певні слова у написанні текстів, або ж певні рухи у хореографічних постановках. Це якась дикість. В разі якщо ми не відстоїмо правди, може з‘явитися судовий прецедент, а об‘єктом нападок може стати кожен артист України», – стверджують учасники гурту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті