Київ увійшов у п’ятірку головних напрямків аеропорту Польщі

Київ увійшов у п’ятірку головних напрямків аеропорту Польщі

З варшавського аеропорту у 2018 році також найчастіше відбувались рейси до Лондона, Парижу та Франкфурту, а також до Амстердаму

Київ увійшов у п’ятірку головних напрямків аеропорту Польщі
Фото: Shutterstock

Варшавський аеропорт імені Шопена назвав п'ять найпопулярніших регулярних напрямків за підсумками 2018 року, якими стали Лондон, Париж, Франкфурт, Київ і Амстердам, передає ЦТС із посиланням на дані, оприлюднені найбільшим аеропортом Польщі.

Так, з/до Лондону (аеропорти Хітроу, Гатвік, аеропорт Лутон) з аеропорту Шопена в минулому році відправився 1 млн пасажирів, з/до Парижу – 573 000, з/до Франкфурту – 534 000, з/до Києва – 495 000, з/до Амстердаму – 495 000.

Також з головного варшавського аеропорту виконуються рейси в обидва київських аеропорту – Бориспіль і Київ ім. Сікорського. Щодня з української столиці до Варшави прибуває 5-6 рейсів і цей напрямок стає все більш популярним, відзначають в Польщі.

З Києва до аеропорту ім. Шопена виконують рейси авіакомпанії LOT, Wizz Air, МАУ, а ірландський лоукостер Ryanair літає з Борисполя в інший аеропорт Варшави – Модлін.

За даними адміністрації варшавської повітряної гавані, за підсумками 2018 року Україна увійшла у топ-5 країн, які забезпечують пасажиропотік аеропорту Шопена, посівши третє місце і випередивши Францію і Італію. На першому місці тут Німеччина (1,5 млн пасажирів), на другому – Великобританія (1,2 млн), на третьому – Україна (810 000), на четвертому – Італія (741 000), на п'ятому – Франція (726 000).

Крім Києва, до Варшави з України виконуються рейси зі Львова, Одеси, Харкова, Запоріжжя.

Нагадаємо: 28 жовтня 2018 року, ірландський лоукостер Ryanair почав виконувати перельоти з київського аеропорту «Бориспіль» одразу в 6 європейських міст в 5 країнах – Вільнюс, Варшаву, Бидгощ, Барселону, Братиславу та Лондон

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті