Президент Roshen розширяє свій власний аграрний бізнес

Президент Roshen розширяє свій власний аграрний бізнес

В’ячеслав Москалевський має намір посилити свої позиції у рослинництві та тваринництві

Президент Roshen розширяє свій власний аграрний бізнес
Президент Roshen В’ячеслав Москалевський
Фото: УНІАН

Президент кондитерської корпорації Roshen В'ячеслав Москалевський розширює свій особистий аграрний бізнес. Про це повідомляє LiGA.net.

Так, Антимонопольний комітет дозволив закритому недиверсифікованому венчурному корпоративному інвестфонду «Кондітерінвест»,власником якого є Москалевський, придбати більше 50% в компанії «Летичів-Агро» в Хмельницькій області.

«Таке придбання дозволить збільшити потужності для утримання ВРХ (великої рогатої худоби). На племзаводі Літинський у Вінницькій області зараз вже близько двох тисяч голів. Я маю намір в «Летичів-Агро» продовжити займатися вирощуванням зернових», – сказав виданню Москалевський. За його словами, потужності «Летичів-Агро» дозволять посилити його позиції в рослинництві і збільшити кількість великої рогатої худоби.

«Летичів-Агро» займається вирощуванням зернових, бобових і олійних культур. Основні бенефіціари – Джордж Рор і Моріс Табасінік, які володіють компанією NCH Capital. В Україні NCH Capital представлені агрохолдингом «Агропросперіс» з більш ніж 400 000 га землі і однойменним банком.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло