Захворіло у світі
13,026,225
Померло у світі
570,924
Вилікувалось у світі
7,188,992
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Кіпрська компанія придбала майже 7% акцій українського виробника ліків «Фармак»

Кіпрська компанія придбала майже 7% акцій українського виробника ліків «Фармак»

Угода про продаж голосуючих акцій «Фармак» була укладена 16 лютого

Кіпрська компанія придбала майже 7% акцій українського виробника ліків «Фармак»
Фото: УНІАН

Кіпрська Emer Group Limited стала власником 6,99% голосуючих акцій фармацевтичної компанії ПАТ «Фармак» (Київ), пише Інтерфакс-Україна із посиланням на повідомлення фармакологічної компанії в системі розкриття інформації НКЦБФР. Такі зміни пакетів голосуючих акцій відбулися 16 лютого.

«Фармак» входить до трійки лідерів фармацевтичної галузі України, експортує продукцію в 20 країн світу. У портфелі компанії – 220 продуктових досьє. Щорічно вона виводить на ринок до 20 нових препаратів.

У компанії функціонують 19 виробничих ліній, які відповідають вимогам GMP. Впровадили і постійно вдосконалюють фармацевтичну систему якості відповідно до діючих нормативних вимог і світових стандартів: ISO, GMP. Щорічно «Фармак» проходить близько 15 міжнародних інспекцій.

У компанії працює п'ять новітніх лабораторій, власний лабораторно-технологічний комплекс R&D. З 2015 року діє власний комплекс з виробництва субстанцій (департамент з виробництва АФІ) в Шостці (Сумська обл.) плановою потужністю 100 тонн на рік.

«Фармак» – член асоціації «Виробники ліків України» (аплуа).

За підсумками 2017 року «Фармак» збільшив обсяг продажів на роздрібному фармацевтичному ринку країни на 21% в грошовому вираженні. Його чистий прибуток виріс на 29,9% – до 839 млн грн.

Раніше Mind писав, що «Фармак» має намір вийти на європейський ринок з активними фармінгредієнтами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті