Зняти готівку відтепер можна на касах автозаправок WOG – ПриватБанк

Зняти готівку відтепер можна на касах автозаправок WOG – ПриватБанк

Клієнти банку зможуть зняти готівку на касах АЗК WOG, без необхідності використовувати банкомати

Зняти готівку відтепер можна на касах автозаправок WOG – ПриватБанк
Фото: Facebook/azsWOG

ПриватБанк, Mastercard і мережа АЗК WOG запустили пілотний проект – послугу, що дозволяє отримати готівку при оплаті покупок банківською картою на касі. Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

Так, клієнти банку зможуть зняти готівку на касах АЗК WOG, без необхідності використовувати банкомати.

Для того щоб скористатися новим функціоналом, покупцеві необхідно сплатити товар банківською картою і повідомити касиру про бажання зняти готівку. Зняття коштів з кредитного рахунку не передбачено на першому етапі впровадження послуги.

Максимальна сума видачі готівки на одну транзакцію становить 500 грн, незалежно від вартості покупки. Процес підтвердження такої транзакції на касі супроводжується введенням PIN-коду банківської картки користувача.

Мережа автозаправних комплексів WOG представлена на всій території України і налічує 450 АЗК. Щодня товарами і послугами АЗК WOG користується більше 150 000 клієнтів.

 Нагадаймо, державний ПриватБанк за підсумками роботи в 2018 році отримав 11,7 млрд грн чистого прибутку.

Раніше повідомлялось, що ПриватБанк планує впровадити технологію ідентифікації клієнтів за біометричними даними. Разом з цим стало відомо, що в Приват24 з 7 лютого можна буде продавати та купувати валюту.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло