Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Швейцарський Falcon запровадив сервіс криптовалютних переказів

Швейцарський Falcon запровадив сервіс криптовалютних переказів

Тепер усі функції, які були доступними для фіатних грошей, стали доступними і для цифрових валют

Швейцарський Falcon запровадив сервіс криптовалютних переказів
фото www.falconpb.com

Швейцарський банк Falcon надав своїм клієнтам змогу використовувати звичайні банківські функції, якими вони звикли користуватись із фіатними грошима, також і для криптовалют. Про це повідомляє Chepicap.

Тепер клієнти банку зможуть напряму переводити та отримувати криптовалюти за допомогою окремих електронних гаманців, а також конвертувати цифрові валюти в фіатні. Початково сервіс підтримуватиме лише 4 криптовалюти: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum и Litecoin.

У своїй заяві Falcon називає себе першопрохідцем в «банківському блокчейні».

«Falcon скористався черговою можливістю, щоб показати себе лідером простору цифрових активів, об’єднавши традиційний приватний банкінг з інноваційними фінансовими рішеннями», – заявив глава компанії Мартін Келлер.

Falcon – це банк, який обслуговує великі компанії та надзвичайно багатих осіб. Він випускає спеціалізовані гаманці, за допомогою яких клієнти можуть передавати криптовалюти на інші біржі та навпаки, а також напряму обмінювати їх на фіатні гроші і навпаки. Крім того, банк пропонує послугу зберігання цифрових валют, яка пройшла перевірку сторонніх аудиторів та відповідає вимогам протидії відмиванню коштів та ідентифікації клієнтів.

Видання зазначає, що Швейцарія, відповідно до своєї репутації банківського епіцентру світу, міцно взялась за розвиток криптовалюти, і це, скоріше за все. продовжуватиметься і надалі за підтримки влади країни. Falcon розташовується в місті Цуг, яке отримало назву «криптодолина» за високу кількість крипто-компаній в ньому та дружньому регулюванні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті