Снігопад не вплинув на роботу «Укрзалізниці»

Снігопад не вплинув на роботу «Укрзалізниці»

Ситуація з рухом пасажирських та вантажних потягів повністю контрольована

Снігопад не вплинув на роботу «Укрзалізниці»
Фото: «Укрзалізниця»

Незважаючи на снігопади та хурделиці на території України, залізниця працює в штатному режимі – залізничники продовжують очищувати від снігу інфраструктуру, ситуація з рухом пасажирських та вантажних потягів повністю контрольована, йдеться у повідомленні на сайті держперевізника.

«Так, лише за минулу добу залізничники вивезли з об’єктів інфраструктури близько 34 000 кв. м снігу, очистили понад 4 500 стрілочних переводів та 129 пасажирських платформ. На станціях, платформах та коліях «Укрзалізниці» загалом працювали майже 3 000 залізничників, була задіяна спецтехніка – 46 колійних машин та 3 снігові поїзди. Робота не припинялася і вночі», – звітують в «Укрзалізниці».

За останню добу сніг випав у Дніпропетровській, Київській, Кіровоградській, Полтавській, Черкаській, Харківській областях та в Карпатах. Подекуди сніговий покрив сягає від 37 до 61 см. За прогнозами синоптиків, наступної доби сніг та сніг з дощем очікується майже на всій території України.

«Укрзалізниця» закликає пасажирів бути обережними на об’єктах залізничної інфраструктури, виконувати правила поведінки на вокзалах і станціях та уважно слухати оголошення на вокзалах, адже в разі значного погіршення погодних умов можливі затримки поїздів. Також необхідно брати до уваги прогноз погоди під час планування подорожей та організації трансферу до вокзалу.

Розгорнута довжина головних колій Укрзалізниці – 27 000 км; повна довжина станційних колій – 12 200 км; повна довжина під’їзних колій – 2 290 км; стрілочних переводів – 44 632 одиниць.

Натомість, у розкладі авіарейсів столичних аеропортів через негоду відбуваються затримки, а також тимчасово заборонений в'їзд великогабаритного транспорту до міста.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті