Захворіло у світі
30,784,671
Померло у світі
957,059
Вилікувалось у світі
21,032,712
Захворіло в Україні
175,678
Померло в Україні
3,557
Вилікувалось в Україні
77,512
Renault призначила нових керівників замість скандального Карлоса Гона

Renault призначила нових керівників замість скандального Карлоса Гона

Обидва топ-менеджери мають кращі стосунки з французьким урядом, який контролює 15% компанії

Renault призначила нових керівників замість скандального Карлоса Гона
Business-Review EU

Французький автовиробник Renault SA в четвер призначив нових керівників компанії замість Карлоса Гона, який раніше цього ж дня подав у відставку з постів гендиректора і голови ради директорів, передає Інтерфакс з посиланням на прес-реліз Renault.

Раду директорів замість Карлоса Гона очолив гендиректор Michelin, 69-річний Жан-Домінік Сенар. На нього ляжуть всі обов'язки, пов'язані з управлінням альянсом Renault та її партнерів, включаючи Nissan і Mitsubishi, йдеться в прес-релізі.

Гендиректором Renault став 55-річний Тьєррі Боллоре, який тимчасово перебував на цій посаді, відколи Гона заарештували в листопаді в Японії.

Пріоритетним завданням нового керівництва буде «консолідація альянсу Renault і Nissan», заявив міністр фінансів Франції Бруно Ле Мер в четвер на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

Раніше всі три учасники альянсу стверджували, що партнерські відносини вкрай важливі для збереження конкурентоздатності в непростий для автопрому час.

Аналітики й учасники ринку очікують зміни стилю керівництва Renault: вважається, що  обидва топ-менеджери набагато м'якші і стриманіші за Карлоса Гона.

Крім того, важливо, що у Сенара відносини з французькою владою кращі, ніж вони були у Гона, при тому що уряд Франції контролює приблизно 15% акцій Renault.

Боллоре вважався потенційним наступником Гона з лютого 2018 року, коли його підвищили до головного операційного директора Renault.

Більше про справу Карлоса Гона – в матеріалі Mind «Скандал, що сколихнув Японію: як глава Nissan обкрадав свою корпорацію».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті