Procter&Gamble, Nestle, PepsiCo та інші світові бренди запровадять багаторазову упаковку

Procter&Gamble, Nestle, PepsiCo та інші світові бренди запровадять багаторазову упаковку

Ідея полягає в тому, що використану упаковку будуть забирати і наповнювати знову

Procter&Gamble, Nestle, PepsiCo та інші світові бренди запровадять багаторазову упаковку
фото pixabay.com

Компанія Procter&Gamble має намір запровадити для своїх найпопулярніших продуктів багаторазову упаковку. Нова ініціатива спрямована на боротьбу із залежністю світового виробництва від одноразової упаковки і одноразових відходів, повідомила компанія у своєму прес-релізі.

Таку заяву компанія зробила разом із міжнародним лідером з переробки відходів TerraCycle під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

До Procter&Gamble приєдналися великі світові бренди – Nestle, PepsiCo, Mondelez, Danone, Unilever Pantene, Tide, Cascade, Oral-B та ін.

Компанії будуть разом розвивати інтернет-платформу Loop («замкнуте коло» – англ.), призначену для онлайн торгівлі.

Всі товари на платформі Loop будуть продаватися в в спеціально розробленій упаковці, яку можна очищувати, та знову наповнювати, йдеться в повідомленні компаній-учасниць.

Це дозволить покупцям виставляти за двері порожню упаковку, для того щоб її потім можна було забрати для повторного використання. Такі упаковки будуть виготовлятися з різних сплавів металів, скла або спеціально розроблених видів пластику, заявив головний виконавчий директор TerraCycle Том Закі.

За його словами, компанія спиралася на стару модель доставки молока споживачам в західних країнах: молочник привозив продукцію під оселю і залишав на ганку, забираючи порожні пляшки для наступної партії.

Платформа Loop почне роботу в Парижі (спільно з Carrefour) і Нью-Йорку в першій половині 2019 року, а до кінця 2020 року з'явиться і в інших країнах. Надалі система Loop буде доступна і через сайти рітейлерів-партнерів. Зараз в програмі беруть участь близько 25 компаній, однак це число буде збільшуватися, запевняє  Том Закі.

Сервіс працюватиме в 6 етапів:

  • 1) споживач купує товари в новій упаковці на сайті Loop або партнерів, залишаючи гарантійну заставу, які він отримає назад, повернувши упаковку.
  • 2) покупки доставляються додому в спеціально розробленої сумці Loop, яка знімає потребу в одноразових матеріалах для перевезення, включаючи картонні коробки.
  • 3) використання товару.
  • 4) споживач повертає упаковку продавцеві без чистки і сортування, просто склавши її в сумку Loop і віддавши кур'єру.
  • 5) упаковка проходить спеціальне очищення, щоб забезпечити безпечне повторне використання продукції.
  • 6) упаковка заповнюється повторно і повертається споживачу.

За матеріалами Інтерфакс

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло