НБУ продав нерозрізані рулони гривневих банкнот на 10 млн грн

НБУ продав нерозрізані рулони гривневих банкнот на 10 млн грн

Для реалізації були запропоновані оптові партії нерозрізаних листів банкнот номіналами 1, 2, 5 і 10 грн

НБУ продав нерозрізані рулони гривневих банкнот на 10 млн грн
Фото: Shutterstock

За підсумками аукціону з продажу нерозрізаних листів банкнот гривні, на якому були запропоновані для реалізації оптові партії нерозрізаних листів банкнот номіналами 1, 2, 5 і 10 гривень, виручено 9,8 млн грн, передає БізнесЦензор із посиланням на дані Нацбанку.

Аукціон відбувся 24 січня в системі електронних торгів з можливістю віддаленого доступу.

Учасники аукціону подали заявки на покупку: 10 000 аркушів нерозрізаних банкнот номіналом 1 грн загальною вартістю майже 1,4 млн грн, 20 000 аркушів  нерозрізаних банкнот номіналом 2 грн загальною вартістю 5,4 млн грн, 3 000 аркушів нерозрізаних банкнот номіналом 5 грн загальною вартістю 1,4 млн грн і 2 000 аркушів нерозрізаних банкнот номіналом 10 грн загальною вартістю 1,6 млн грн.

«Загальна вартість придбаних на аукціоні нерозрізаних листів банкнот номіналами 1, 2, 5 і 10 гривень склала 9,8 млн грн», – сказано в повідомленні.

В НБУ також анонсували проведення наступних аукціонів з продажу нерозрізаних листів банкнот гривні на універсальній товарній біржі «Контрактовий дім УМВБ», про дату яких буде повідомлено окремо.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло