Захворіло у світі
5,763,122
Померло у світі
358,235
Вилікувалось у світі
2,389,735
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
Безкоштовні телеконсультації з лікарями сервісу «Медікіт» Гонтаревої закінчуються 1 лютого

Безкоштовні телеконсультації з лікарями сервісу «Медікіт» Гонтаревої закінчуються 1 лютого

За півтора місяці роботи сервіс організував 514 онлайн консультацій українців з лікарями

Безкоштовні телеконсультації з лікарями сервісу «Медікіт» Гонтаревої закінчуються 1 лютого
Фото: Shutterstock

ТОВ «Медікіт», засновниками якого є син екс-глави Національного банку України Валерія Гонтаревої Антон Гонтарев, а також Світлана Кириченко,  до 1 лютого проводить безкоштовні телемедичні консультації лікарів, які після закінчення акційного періоду коштуватимуть 150 грн.

Про це розповіла Валерія Гонтарева в інтерв’ю виданню familyoffice.

«До 1 лютого телеконсультація для пацієнтів безкоштовна, так що треба встигнути цим скористатися», – наголосила вона.

Як пояснила Гонтарва, для пацієнта сервіс «Медікіт» безкоштовний. «Пацієнт платить лікарю, а лікар платить нам комісійні. Якщо ж це сімейний лікар, з яким пацієнт підпише декларацію міністерства (міністерства охорони здоров'я – Mind), то пацієнт нічого не платить за комунікації зі своїм сімейним лікарем», – зазначила вона.

За її словами, йде реформа, і лікар стає ФОПом. Він відкриває свій кабінет або приходить в медичний коворкінг і починає працювати.

Так, держава платить йому за дорослого пацієнта 360 грн на рік, за дитину або людину похилого віку – по 800 грн на рік. Середній чек виходить – 500 грн, а пацієнтів у нього – 2000 осіб. При такому середньому чеку виходить 1 млн грн на рік.

«З усіма витратами на медсестру і кабінет зарплата такого лікаря буде 50 000 – 60 000 грн на місяць. Ось це ми називаємо ФОПізаціею всієї країни. Але для цього ти повинен бути хорошим лікарем, і тебе повинні полюбити клієнти», – пояснила екс-керівник НБУ.

Medikit уже сьогодні можна завантажити на мобільний телефон, зробити власний електронний медичний кабінет, довантажувати в нього необхідні виписки й аналізи дорослих і дітей. «У майбутньому, після консультації на нашій платформі, виписка лікаря з'явиться у вашому кабінеті автоматично. Нарешті в одному місці у вас будуть зберігатися всі ваші численні виписки й аналізи, ваші хронічні хвороби та щеплення ваші та ваших близьких», – зазначила вона.

За словами власниці стартапу, незабаром сервіс працюватиме в режимі 24/7, – «на карті вашого міста будуть видні доступні на даний час лікарі, їх спеціалізація, рейтинг лікаря, який показує, як його оцінюють пацієнти. І в будь-який момент пацієнт зможе вибрати собі лікаря».

Як зазначається на сторінці «Медікіт» у Facebook, за півтора місяці роботи сервіс організував 514 онлайн консультацій українців з лікарями.

“Медікіт” надав більше 500 безкоштовних онлайн консультацій лікарів Медична комунікаційна платформа “Медікіт” за...

Опубликовано Medikit Четверг, 17 января 2019 г.

Нагадаємо, телемедичні консультації сервіс «Медікіт» запустив з 12 листопада 2018 року. На початку його роботи планувалося, надати можливість пацієнтам скористатись цією послугою безкоштовно.

«Телеком – запитай у лікаря» – це послуга миттєвої онлайн-консультації з лікарем з будь-якого куточка світу. Більше відома в світі, як телемедицина (один з різновидів).

Послуга дозволяє без запису на прийом задати питання онлайн і за лічені хвилини поспілкуватися з лікарем.

Колишня глава НБУ очолила наглядову раду медичної комунікаційної платформи Medikit.

Директором ТОВ «Медікіт», згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, є Руслан Кравець, який раніше обіймав посаду заступника директора департаменту стратегії та реформування Нацбанку.

Син Гонтаревої та Кириченко внесли до статутного капіталу ТОВ «Медікіт» по 5 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті