Samsung переходить з пластика на еко-матеріали

Samsung переходить з пластика на еко-матеріали

Компанія замінить пластик на папір та біопластик з крохмалю та цукрової тростини

Samsung переходить з пластика на еко-матеріали
фото news.samsung.com

Samsung Electronics оголосила, що вже цього року компанія почне здійснювати перехід з пластику для упаковки на папір та інші екологічні матеріали. Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

З першої половини 2019 року упаковка, яка використовується наразі для продуктів та аксесуарів Samsung – від мобільних телефонів та планшетів до побутової техніки – буде замінена екологічно чистими матеріалами , такими як перероблений пластик, різні види біопластику та папір.

Для модернізації упаковки компанія створила спеціальну групу, яка займатиметься дизайном та розробками, закупками, маркетингом та контролем якості нових пакувань.

Для пакування мобільних телефонів, планшетів та аксесуарів, Samsung замінить пластик  для лотків в коробці на формовану целюлозу. Також зміниться і дизайн зарядних пристроїв – блискучі глянцеві поверхні будуть замінені на матові, а захисні пластикові плівки взагалі використовуватись не будуть.

Для пакування побутових приладів, таких як холодильники, телевізори та пральні машини, пластик замінять на перероблені матеріали та біопластики, виготовлені з крохмалю або цукрової тростини.

Що стосується паперу, Samsung використовуватиме лише волокнисті матеріали, сертифіковані світовими природоохоронними організаціями.

Нагадаємо: компанія Procter&Gamble має намір запровадити для своїх найпопулярніших продуктів багаторазову упаковку. Нова ініціатива спрямована на боротьбу із залежністю світового виробництва від одноразової упаковки і одноразових відходів.

Як повідомлялось, 127 країн-членів ООН, або 66% від усіх існуючих у світі держав, розробляють поправки в законодавство, пов'язані з обмеженням використання одноразового пластику.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло