Alstom та Siemens готові на чергові поступки, щоб влада ЄС дозволила їхнє злиття

Alstom та Siemens готові на чергові поступки, щоб влада ЄС дозволила їхнє злиття

Втім компанії не впевнені, що їхніх пропозицій буде досить для тримання дозволу від ЄК

Alstom та Siemens готові на чергові поступки, щоб влада ЄС дозволила їхнє злиття
фото www.alstom.com

Французька Alstom SA та німецька Siemens AG запропонували владі ЄС новий пакет пропозицій, щоб спростити заплановане злиття їх залізничних підприємств. Про це повідомляє Marketwatch із посилання на заяву Alstom.

Зазначається, що новий пакет містить ряд поступок, але зберігає промислову та економічну цінність угоди. Втім компанії не впевнені, що цього буде достатньо для Єврокомісії (ЄК).

В грудні обидві компанії запропонували відмовитись від деяких видів діяльності та продати активи, пов’язані з виробництвом сигнального обладнання та залізничного рухомого складу, але європейські антимонопольні органи назвали цей пакет недостатнім.

Очікується, що своє остаточне рішення ЄК винесе 18 лютого.

Нагадаємо: Керівництво Siemens і Alstom оголосило про злиття компаній у вересні 2017 року. Об'єднана компанія буде називатися Siemens Alstom, вона збереже штаб-квартиру в передмісті Парижа. Компанії розраховували завершити операцію по злиттю в другій половині 2019 року.

Як повідомлялось, в липні 2018 року влада ЄС повідомила, що починає проведення «докладного розслідування» угоди зі злиття між французькою компанією Alstom і німецьким концерном Siemens, пов’язане із потенційним зниженням конкуренції в сегменті залізничних вагонів і сигнальних систем.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло