Авіакомпанії Bravo відшкодували $1 млн страховки через аварію з її літаком в аеропорту Київ у 2018 році

Авіакомпанії Bravo відшкодували $1 млн страховки через аварію з її літаком в аеропорту Київ у 2018 році

«Експо страхування» спільно з перестрахувальником, визнали аварію повітряного судна McDonnell Douglas MD-83 страховим випадком

Авіакомпанії Bravo відшкодували $1 млн страховки через аварію з її літаком в аеропорту Київ у 2018 році
Фото: Shutterstock

СК «Експо страхування» 21 січня 2019 року виплатила $1 млн страхової суми авіакомпанії Bravo Airways за договором обов'язкового страхування КАСКО за конструктивну загибель повітряного судна McDonnell Douglas MD-83 через аварію, яка сталася 14 червня 2018 року в міжнародному аеропорту Київ (Жуляни), передає Strahnadzor.

В ході страхового розслідування співробітники Департаменту авіаційного страхування СК, співпрацювали з Національним бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними суднами, а також керівництвом авіакомпанії Bravo і аеропортом Київ щодо з'ясування обставин події та врегулювання збитку, нанесеного авіакомпанії.

В результаті СК «Експо страхування» спільно з перестрахувальником Lloyd's of London, визнали аварію повітряного судна McDonnell Douglas MD-83 страховим випадком, і було прийнято рішення про закінчення процедури врегулювання і виплату страхової суми.

Весь процес врегулювання тривав близько 1 місяця, весь період від самої події до дати відшкодування клієнтові його збитку склав близько 6 місяців.

Нагадаємо: 14 червня 2018 року під час посадки в сильну грозу літак авіакомпанії Bravo із 169 пасажирами на борту викотився за межі злітно-посадкової смуги в столичному аеропорту Київ. Ситуація ускладнювалася підвищеною загрозою вибуху: на борту літака знаходилося 4 тонни авіаційного пального, існувала загроза життю та здоров'ю пасажирів.

Пізніше, компанія «Мастер-Авіа», яка обслуговує аеропорт, зробила заяву, що зазначена надзвичайна ситуація сталася через блокування адміністративних будівель аеропорту співробітниками Національного антикорупційного бюро (НАБУ) з автоматичною зброєю, що унеможливлювало координацію персоналом роботи аеропорту.

Тільки завдяки злагодженій роботі рятувальних служб аеропорту ситуацію вдалося втримати під контролем і в результаті інциденту ніхто не постраждав. Така подія трапилася вперше за 94 роки діяльності аеропорту.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло