НБУ погодив призначення Головою правління банку «Конкорд» Юрія Задою

НБУ погодив призначення Головою правління банку «Конкорд» Юрія Задою

До цього Задоя виконував обов'язки Голови Правління АТ АКБ «Конкорд»

НБУ погодив призначення Головою правління банку «Конкорд» Юрія Задою
Юрія Задоя
Фото: Concord

Правління Національного банку (НБУ) 24 січня прийняло рішення погодити Задою Юрія Анатолійовича на посаду Голови Правління Конкорд банку, йдеться у повідомленні на сайті фінустанови.

До цього Юрій Задоя був виконуючим обов'язки Голови Правління АТ АКБ «Конкорд» з листопада 2018 року (з березня 2017 – заступник Голови Правління і перший заступник Голови Правління)

У найближчих планах нового Голови Правління – відкриття першого спеціалізованого VIP-відділення Concord bank у Дніпрі та другого відділення у Харкові, а також – позачергове збільшення капіталу банку до 300 млн грн.

Банківську кар'єру Задоя почав з 2006 року в ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», перша керівна посада – начальник відділу продажів корпоративного бізнесу великих корпоративних клієнтів.

З 2011 по 2015 роки – керівник з корпоративного бізнесу Дніпровського регіону в ПАТ «Альфа-Банк» (Центральна Україна).

У 2015 став Радником Голови Правління в ПАТ Банк «Петрокомерц-Україна».

Як зазначається, протягом його роботи на посаді заступника, капітал банку «Конкорд» збільшено з 200 млн грн до 270, кредитний портфель юросіб зріс з 285 млн до 418 млн, фізосіб – з 15 млн до 49-ти, активи – з 673 млн до 1 млрд грн.

У листопаді кредитний рейтинг «Конкорд» банку підвищено до рівня uaAA з прогнозом «стабільний» (такий рейтинг у компаній рівня «Укрпошта», ПриватБанк і т.д.), а ще банк першим в Україні запустив мобільну версію Bank ID із технологією QR-коду спільно з ПриватБанком.

Нагадаємо: у грудні 2018 року Міністерство фінансів виключило 4 банки, серед яких і «Конкорд» банк з уповноважених для виплат бюджетникам і пенсіонерам.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло