Протягом минулого року використання природного газу в Україні збільшилось на 1,3%

Протягом минулого року використання природного газу в Україні збільшилось на 1,3%

Обсяги використання природного газу склали 32,3 млрд куб. м

Протягом минулого року використання природного газу в Україні збільшилось на 1,3%
Фото: Shutterstock

Протягом минулого року використання природного газу в Україні збільшилось на 1,3% (0,4 млрд куб. м) – до 32,3 млрд куб. м. Про це повідомляє прес-служба НАК «Нафтогаз України».

Обсяги використання газу склали 16,5 млрд куб. м проти 16,8 млрд куб. м. роком раніше.

Протягом 2018 року побутові споживачі використали 10,6 млрд куб. м газу, що на 0,6 млрд куб.м менше, ніж у 2017 році (-5,4%).

Підприємства ТКЕ при виробництві теплової енергії для населення, використали 4,8 млрд куб. м газу, що на 0,2 млрд куб. м більше, ніж у 2017 році (4,3%).

Рівень використання газу релігійними установами та бюджетними організаціями змінився незначним чином та склав 20 та 500 млн куб. м відповідно.

Використання газу промисловими споживачами збільшилось на 0,2 млрд куб. м до 9,3 млрд куб. м.

Виробничо-технологічні витрати на виробництво, транспортування та розподіл природного газу та виробництво скрапленого газу збільшились на 0,3 млрд куб. м – з 4,4 до 4,7 млрд куб. м.

Збільшення використання газу за цим напрямом пояснюється значним обсягом робіт з інтенсифікації видобування газу, які проводились «Укргазвидобуванням» у 2018 році.  

Раніше повідомлялось, що обсяг видобутку природного газу збільшився на 500 млн куб. м за минулий рік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло