Apple витратила $60 млрд на постачальників у США за минулий рік

Apple витратила $60 млрд на постачальників у США за минулий рік

За рік компанія працювала з 9 тисячами постачальників

Apple витратила $60 млрд на постачальників у США за минулий рік
Завод Finisar у Техасі
https://appleinsider.com

Американська технокомпанія Apple у понеділок повідомила, що витратила $60 млрд на 9 000 американських компаній і постачальників компонентів у 2018 році, передає appleinsider.com.

Ця сума на 10% більша, ніж минулорічні витрати, зазначили в компанії, наголосивши, що політика Apple направлена на підтримку виробництва у США.

Apple повідомила, що з 2011 року загальна кількість робочих місць, які компанія створила і підтримує в Сполучених Штатах, зросла більш ніж в три рази – з 600 000 до понад 2 мільйонів у всіх 50 штатах. За 2018 рік вдалося створити 450 000 нових робочих місць.

Наприклад, її інвестиції в розмірі $390 млн у виробника компонентів Finisar дозволили перетворити «майже порожню будівлю в Техасі у гучне виробництво, повне людей, які забезпечують цей бізнес майбутнього». Finisar виготовляє лазер з вертикальним резонатором поверхні, або VCSEL, частину системи камери TrueDepth, яка використовується для Face ID.

Інші виробники електроніки, яких згадує Apple, – це  Broadcom в Колорадо, Qorvo в Орегоні і Skyworks в Массачусетсі. Всі три роблять бездротові мережеві і комунікаційні компоненти для Apple.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло