Apple вирішила скинути ціни на iPhone після оприлюднення фінансових показників за квартал

Apple вирішила скинути ціни на iPhone після оприлюднення фінансових показників за квартал

Виручка компанії за минулий квартал знизилась вперше за останнє десятиліття

Apple вирішила скинути ціни на iPhone після оприлюднення фінансових показників за квартал
фото Shutterstock

Під час оголошення фінансових показників компанії Apple за минулий квартал її генеральний директор Тім Кук заявив інвесторам, що знизить ціни на «айфони» в деяких регіонах за межами США, де продажі були особливо низькими. Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що виручка компанії за минулий квартал знизилась вперше за останнє десятиліття, а продажі iPhone впали на 15%.

Кук сказав, що Apple переглядає ціни на iPhone за межами США, оскільки ціни на пристрої встановлені в доларах, що зробило телефони більш дорогими в місцевих валютах після укріплення долара.

За даними звіту, виручка Apple склала $84,31 млрд порівняно з $88,29 млрд за аналогічний період роком раніше. Операційний прибуток знизився на 11,1%, до $23,34 млрд, а чистий прибуток зменшився з $20,1 млрд до $19,96 млрд. Продажі iPhone знизились на 15%, до $51,98 млрд, в основному через падіння попиту в Китаї.

Втім, незважаючи на проблеми з «айфонами», Apple повідомила про стрімкий ріст свого бізнесу в сфері послуг та продажів решти продуктів (ПК, планшетів та інших гаджетів, окрім iPhone). Компанія прозвітувала, що доходи від сервісів досягли $10,8 млрд, що відповідає пронозам Волл-стріт. Валовий прибуток у сфері послуг склав 63% проти 58,3% роком раніше.

Apple повідомила, що наразі має 360 млн підписників на власні та сторонні сервіси, і має намір збільшити цю кількість до 500 млн до кінця 2020 року. Крім того, компанія зазначила, що має 1,4 млрд активних пристроїв, що на 100 млн більше, ніж минулого року, і що 900 з них – це iPhone. Видання наголошує, що Apple враховує як підписників власних служб, так і користувачів продуктів компанії, які підписуються на сторонні сервіси або служби, що підтримують платіжні системи Apple.

Також компанія озвучила прогноз на нинішній квартал, який закінчиться у березні. Apple очікує отримати виручку в розмірі $55–59 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло