Після зникнення капітана судна «Норд» порушено справу про вбивство

Після зникнення капітана судна «Норд» порушено справу про вбивство

Це може бути лише процедурний момент, який дасть повноваження на здійснення певних оперативно-розшукових дій

Після зникнення капітана судна «Норд» порушено справу про вбивство
Фото: РИА Новости

Поліція міста Мелітополь (Запорізька область) відкрила справу за статтею про умисне вбивство (ст. 115 КК України) у зв'язку зі зникненням капітана російського судна «Норд» Володимира Горбенка.

«Як нам повідомили в усному порядку, справа відкрита за статтею «Умисне вбивство», – повідомив ТАСС адвокат капітана Олександр Руденко.

Відкриття справи є процедурним моментом, оскільки в зв'язку зі зникненням людини реєструється кримінальна справа за особливо тяжким злочином, «щоб можна було здійснювати відповідні оперативно-розшукові заходи», зазначив адвокат.

На даний момент місцезнаходження капітана Горбенка невідоме. Напередодні адвокат повідомив, що капітан «Норду» не виходить на зв'язок з 26 січня. Він нагадав, що Горбенко вже зникав у квітні 2018 року, коли його «викрали співробітники СБУ», про що адвокатам повідомили через 5 годин.

Адвокати капітана 1 лютого прибудуть на засідання Оболонського районного суду Києва, де має розглядатися справа Горбенка.

Нагадаємо, українські прикордонники затримали судно «Норд» в березні 2018 року в Азовському морі. 10 квітня Херсонський міський суд відпустив капітана Володимира Горбенка під заставу із зобов'язанням зʼявлятися для проведення слідчих дій.

Раніше повідомлялося, що адвокат капітана підозрює, що його підзахисного знову викрали СБУ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло