Bosch вкладе 4 млрд євро в розробку безпілотних авто до 2022 року

Bosch вкладе 4 млрд євро в розробку безпілотних авто до 2022 року

Протягом наступних 5 років компанія має намір найти 25 000 фахівців з розробки ПЗ

Bosch вкладе 4 млрд євро в розробку безпілотних авто до 2022 року
фото Shutterstock

Один з провідних світових постачальників авто компонентів, компанія Robert Bosch GmbH, заявив, що вкладе 4 млрд євро ($4,6 млрд) до кінця 2022 року в розробку безпілотних автомобілів. Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що наразі в Bosch працює 4 000 інженерів, які працюють над технологією автономних транспортних засобів. Протягом наступних 5 років Bosch планує найняти ще 25 000 фахівців з розробки програмного забезпечення. До того ж, в 4 рази буде розширено штат працівників, які займаються технологіями штучного інтелекту – до 4 000 осіб.

«Безпілотні автомобілі повністю змінять картину в галузі. Waymo домоглася істотного прогресу в створенні цієї технології, але ми впевнені, що тепер зможемо з нею конкурувати», – заявив журналістам гендиректор Bosch Фолькмар Деннер.

Основний прибуток компанії десятиліттями приносили дизельні двигуни, але через спад на їхній попит, зокрема, через більш жорсткі екологічні правила з боку європейських регуляторів, Bosch робить ставку на електромобілі.

За останніми даними, продажі Bosch в 2018 році зросли на 1,5% до 77,9 млрд євро завдяки збільшенню продажів автомобільним підрозділом на 2,3%. Прибуток до вирахування відсотків та податків досягнув 5,3 млрд євро.

За словами Bosch, ринковий потенціал безпілотних таксі є величезним. Посилаючись на оцінки аналітиків, до 2035 року він складе $160 млрд.

Зазначається, що компанія активно розширяє свою діяльність в галузі електромобілів, купивши 30 відповідних проектів за декілька мільярдів євро. Bosch розраховує до 2025 року збільшити обсяги своїх продажів в цій галузі до 5 млрд євро.

Нагадаємо: днями Німецький постачальник комплектуючих до авто Robert Bosch повідомив, що викупив долю свого партнера Daimler у їхньому спільному підприємстві EM-Motive GmbH, створеному для виробництва двигунів для електрокарів та гібридів. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло